Monitory

OPTOMA UHD550X - 4K projektor lahodiaci očiam

Nastala už doba Ultra-HD rozlíšenia? Otestovali sme pre vás veľmi zaujímavý projektor od Optoma. Do tohto testu nám spoločnosť Optoma poskytla veľmi model UHD550X. Poďme si teda pozrieť základné špecifikácie.

25.2.2018 | Monitory | Ján Kisty | 4 komentáre

Iiyama ProLite E2407HDSD – vhodná voľba domov?

Po roku sa vraciame späť s recenziami monitorov, a prvým testovaným bol 24 palcový model od japonskej spoločnosti Iiyama. Ide o klasický TN panel určený do domácnosti či pre hráčov, ktorým imponuje hlavne svojou nízkou odozvou.

NEC P221W - cenovo prístupný profík

Spoločnosť NEC Display Solutions prišla na trh s novým modelom profesionálneho monitora, ktorý disponuje programovateľnou LUT, funkciou pivot a S-PVA matricou. Spolu s prijateľnou cenou je to len zlomok toho, čo P221tka ponúka. Pozrime sa na neho bližšie v tejto recenzii.

Samsung Syncmaster 305T plus - keď na veľkosti záleží

Veľkosť, pracovný priestor, profesionalita – toto všetko sú prvky ktoré si všimnete keď si prinesiete domov Samsung SyncMaster 305Tplus. Jedná sa o najväčší monitor z portfólia monitorov Samsungu, ktorý je určený pre poloprofesionálov a do segmentu vyššej triedy. Chcete vedieť ako dopadol? Čítajte ďalej...

Recenzia: Syncmaster P2250 - nová 'P' séria Samsung

Samsung uviedol na trh nové monitory série P, ktoré si berú po vzore najnovšieho módneho trendu pomer strán 16:9, to ich predurčuje hlavne k priaznivcom filmov. Dnes sa pozrieme na model P2250, čiže 22 palcový model (presnejšie 21,5") ktorý sa na našom trhu objaví už čoskoro.

Samsung 2233BW - elegancia predovšetkým

Dnes sa pozrieme na jeden z novších modelov Samsungu, konkrétne SyncMaster 2233BW. Monitor je určený pre nenáročných užívateľov, ktorí zároveň požadujú eleganciu a dobrý pomer cena / výkon.

Profesionálne recenzie LCD monitorov na pc.sk realitou! Ako budeme testovať?

pc.sk rozširuje svoje obzory a odteraz vám bude prinášať aj recenzie LCD monitorov. V tomto prvom, úvodnom článku vás uvedieme do problematiky LCD technológie a v stručnosti zasvätíme do metodiky, ktorú budeme pri testovaní používať.

TOPlist