LAN párty pc.sk

Jarná LAN Párty pretaktovanie.sk 2013

Dňa 28. apríla 2013 sa konala už siedma LAN Párty organizovaná našim IT fórom www.pretaktovanie.sk. Akcia sa aj napriek niekoľkým problémom vydarila, a tak Vám z nej prinášam krátky report. Prajem príjemné čítanie.

Jarná pc.sk / pretaktovanie.sk LAN párty 2012

Siedma pc.sk / pretaktovanie.sk LAN párty, po piaty raz v Tesároch, opäť plný dom.

Jarná pc.sk / pretaktovanie.sk LAN párty 2011

LAN párty pc.sk a pretaktovanie.sk sa minulý víkend, už po štvrtý krát konala v dedinke Tesáre blízko Topoľčian. Fotoreportáž z nej vám prinášame na nasledujúcich stránkach.

Fotoreportáž z jesennej LAN párty pc.sk 2010

Máme za sebou vydarenú LAN párty. Konala sa minulý víkend, opäť na starom mieste, no tentoraz vo vynovených priestoroch v kultúrnom dome v Tesároch.

Gigabyte pc.sk/pretaktovanie.sk LAN párty 2010

Opäť, tak ako aj minulé leto, tentoraz však na novom mieste v dedinke Továrniky pri Topoľčanoch, sa konala letná pc.sk/pretaktovanie.sk LAN párty. Na začiatok poznamenajme, že slo o jednu z najveselších LANiek doteraz.

Gigabyte pc.sk / pretaktovanie.sk LAN párty 2009

Minulý víkend sme sa už po druhý raz v tomto roku stretli v Tesároch, v dedinke nedaľeko Topoľčian na Gigabyte pc.sk/pretaktovanie.sk LAN párty. Sponzorom tejto akcie bola spoločnosť Gigabyte.Minulý víkend sme sa už po druhý raz v tomto roku stretli v Tesároch, v dedinke nedaľeko Topoľčian na Gigabyte pc.sk/pretaktovanie.sk LAN párty. Sponzorom tejto akcie bola spoločnosť Gigabyte.

Airlive pc.sk / pretaktovanie.sk LAN párty 2009

Uplynulý víkend sa v obci Tesáre konala LAN párty a futbalový turnaj pc.sk / pretaktovanie.sk pod hlavičkou Airlive ako hlavného sponzora akcie. Ako akcia prebiehala, kto sa zúčastnil, kto vyhral súťaže v hrách, futbalový turnaj či tombolu a vedomostnú súťaž sa dozviete v nasledujúcej skôr fotoreportáži než článku. Skôr fotoreportáži keďže ľudia radšej z takýchto akcií pozerajú fotky než čítajú dlhé litánie na tému podobných akcií. (článok bude postupne dopĺňaný novými fotkami a pravdepdoobne aj video zábermi) ...

1. Majstrovstvá Slovenska v pretaktovaní

10. január, 10 hodín dopoludnia, Nové Zámky – v miestnom Centre kultúry sa zišlo 5 tímov s profi vybavením a za asistencie 200 litrov tekutého dusíka s teplotou mínus 196°C sa pustili do žmýkania posledného megahertzu výkonu z toho najlepšieho hardvéru. 1. Majstrovstvá Slovenska v pretaktovaní pod taktovkou PC.sk bola jednoznačne vydarená akcia a to, ako prebiehala, ale aj ako vyzerali prípravy sa dočítate v dnešnej reportáži.

TOPlist