Tlačové správy

Oslávte Halloween vo svete World of Tanks.

Poďte osláviť Halloween do sveta World of Tanks. Bojujte s nemŕtvym Leviatanom a užite si Dušičky na konzolách a PC.

Slovenská mobilná hra Geodventure, ktorá kombinuje rozšírenú realitu s cestovaním, spúšťa crowdfundingovú kampaň

Geodventure je hra pre smartfóny, ktorá umožňuje hráčom v reálnom čase spoznávať svet vďaka interaktívnym príbehom, ktoré tvoria samotní cestovatelia a členovia tímu. Projekt používa technológie a funkcie ako rozšírená realita, story-telling, hádanky a mini-úlohy, aby vytvorila úplne nový herný zážitok v cestovaní. Startup nedávno spustil celosvetovú kampaň na crowdfundingovej stránke Kickstarter. Cieľom kampane je získať prostriedky na nové funkcie, ktoré zahŕňajú tie najmodernejšie technológie.

Veľké finále #BigArtRide v Bratislave!

 
Všetky cesty vedú do Bratislavy. Do hlavného mesta Slovenska tento týždeň zavítal projekt #BigArtRide, ktorého hlavným cieľom je spájať ľudí pomocou umenia a technológií. Po mestách ako Brusel, Rím, Praha, Paríž či Amsterdam bola Bratislava poslednou zastávkou tohto putovného podujatia. 

4.7.2016 | Vladys | Žiaden komentár

PS:Digital ide na turné, naučí vás ako predávať na facebooku!

Ovládnite sociálne médiá a porazte konkurenciu! O tom, ako na to, budú hovoriť odborníci digitálnej agentúry PS:Digital na turné po Slovensku. Pre tento netradičný krok sa rozhodli preto, aby pomohli šíriť osvetu o digitálnom marketingu a sociálnych sieťach aj mimo Bratislavy. S prednáškovým turné navštívia 6 miest – Námestovo, Žilinu, Nitru, Banskú Štiavnicu, Košice a Trnavu. Sľubujú, že po workshopoch sa večer program zmení na otvorenú diskusiu, počas ktorej účastníci akcie môžu využiť osobné konzultácie s PS:Digital.

ROCCAT pridáva do série Ryos RGB podsvietenie

ROCCAT Ryos MK FX predstavuje pri hľadaní dokonalej zbrane pre váš herný arzenál možnosť zvoliť štýl aj výkon v jednom zariadení.

Najväčšie faily hackerov po roku 2000

Ako si predstavujete typického hackera? Chodí večne zahalený v kapucni, nikto ho nikdy nevypátra a za päť sekúnd prelomí všetky bezpečnostné prvky Pentagonu?

Nové procesory Intel Xeon urýchľujú vyhodnocovanie dát a premieňajú ich na podnikateľskú výhodu

Tlačová správa: Rad procesorov Intel Xeon E7 v3 prináša pokročilý výkon a spoľahlivosť pre analytiku v reálnom čase (Real-Time Analytics) a výpočtovú techniku v nepretržitej prevádzke (Mission-Critical Computing).

WordPress ovládne Bratislavu už v apríli

Tlačová správa: Otvorená konferencia WordCamp prichádza na Slovensko už po štvrtýkrát.

27.1.2015 | redakcia | Žiaden komentár

Nové počítače domácnostiam ročne ušetria až desiatky eur

Staršie počítače majú spotrebu ako mraznička alebo chladnička a stávajú sa zbytočnými spotrebičmi energie, domácnosti za ne zaplatia ročne desiatky eur. Naopak najmenej náročné sú ultrabooky, pri nich ročný účet za energiu neprekročí 8 EUR.

25.2.2014 | Broslowski | 7 komentárov

Intel boduje v odvetví mobilných telefónov a zrýchľovania internetu vecí

Nové mobilné procesory, zdokonalená telekomunikačná platformová iniciatíva zameraná na transformáciu sieťovej infraštruktúry pre internet vecí (IoT) 

TOPlist