Články autora Lukáš Lancz

Letné mega výpredaje na Gearbeste, ušetrite desiatky eur!

Internetový obchod Gearbest si aj tento rok nachystal pre nás veľké letné výpredaje. Tie sa týkajú takmer všetkých produktov, ktoré v tomto obchode nájdete. Výpredaje začínajú 17 júna a končia 9 júla. Okrem tradičných výpredajov sa môžete zapojiť aj do rôznych hier a vyhrať niektorú z cien.

23.6.2018 | Lukáš Lancz | 2 komentáre

Fitness náramky do 30 eur

Trh s fitness náramkami je doslova zaplavený a vybrať si niektorých z nich nemusí byť až také ľahké. Dnes vám prinášame zopár zaujímavých náramkov do 30 eur, ktoré vám pomôžu sledovať napríklad pulz, prejdenú vzdialenosť ale tak isto vám dokážu zmerať aj tlak.

Telefóny s výrezom v displeji o ktorých ste možno ani nevedeli.

Chcete držať krok s dobou a vlastniť telefón s výrezom v displeji - tzv. Notch? 
Máme tu pre vás prehľad viacerých čínskych telefónov, ktorý spomínaný Notch majú a stoja minimálne za to, aby sme sa na ne pozreli a predstavili ich. Ak si zvolíte ako dopravu Priority Line alebo EU Express vyhnete sa plateniu cla - toto všetko porieši Gearbest za vás.

Detroit: Become Human – budúcnosť ovplyvnená Androidmi

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo nás čaká v budúcnosti? Nahradia stroje či humanoidi ľudí v bežných pracovných činnostiach? Nebudeme už nikdy musieť upratovať, starať sa o domácnosť, pretože nás práve humanoid v tejto oblasti vymení? Neznie to ako úplná science fiction.

Sabotáž v továrni Tesla!

Podľa emailu, ktorý rozoslal Elon Musk zamestnancom Tesla, došlo v továrni Tesla k sabotáži.

19.6.2018 | Lukáš Lancz | 2 komentáre

OnePlus predalo 1 milión kusov OnePlus 6 za 22 dní

V dnešnom krátkom rozhovore s Willom Thompsonom (PR oddelenie OnePlus) sme sa dozvedeli zaujímavý fakt. Čínska spoločnosť predala uctyhodných 1 milión kusov svojej novej vlajkovej lode OnePlus 6 behom 22 dní. Ide o dvojnásobný počet ako tomu bolo u OnePlus 5T.

Najpopulárnejšou verziou OnePlus 6 je tá s 256GB ROM. K skvelým predajom pomohla aj spolupráca s európskymi obchodmi Telia (Švédsko), Three (Dánsko) a Belsimpel (Holandsko).

 

Zdroj: Vlastné, TS

 

14.6.2018 | Lukáš Lancz | 1 komentár

Huawei P20 Pro - útok na top telefón 2018

Duálny fotoaparát alebo notch (výrez v displeji) sme už videli u iného výrobcu telefónov, ale kombinácia troch fotoaparátov a notch je tu po prvýkrát. Huawei P20 Pro sa tak svojím spôsobom môže pokladať za priekopníka. Notch síce nie je výmysel Huawei ale Apple, ktorý tak stanovil nový trend vo svete smartfónov. Ambície Huawei P20 Pro sú úplne jasné. Byť najlepším smartfónom na trhu – nie len Android telefónom. 

HP Omen - herný notebook pre každého

Herný notebook nie je len doménou špecialistov z MSI či Alienware. Herné notebooky nájdeme aj v portfóliu veľkého hráča na poli business notebookov, spoločnosti Hewlett-Packard. Rada Omen má v sebe skĺbiť výkon s agresívnym dizajnom. Čo si HP pripravilo pre svojich hráčov sa dozviete už čoskoro.

Je OnePlus 6 vodeodolný?

OnePlus 6 nemá oficiálne žiadnu IP ochranu, ktorá by hovorila o vodeodolnosti tejto vlajkovej lodi. Ak si však pozriete video známeho youtubera Zacka Nelsona, dozviete sa, že je OnePlus 6 chránený voči vode podobne ako iné vlajkové lode.

 

Command & Conquer: Rivals pre Android a iOS

Electronic Arts včera oznámilo nový titul pre platformu Android a iOS pod názvom Command & Conquer: Rivals, ktorá vychádza z veľmi úspešnej PC série Command & Conquer. C&C Rivals by sa mala podobať na hru typu Clash Royal.

Od včera sa môžete na tomto odkaze zaregistrovať do testovania Alpha verzie.

 

TOPlist