Cooler Master uvádza zdroj MasterWatt Maker 1200 Mij

, Autor: Martin Klokner

Spoločnosť Cooler Master uvádza na trh nový zdroj MasterWatt Maker 1200 Mij. Je vyrobený z japonských a nemeckých komponentov pre výkon, účinnosť a spoľahlivosť. Mij ​​v názve produktu značí “Made In Japan” a reprezentuje hodnotu 80% použitých súčiastok, ktoré boli vyhotovené v Japonsku.

Aby sa znížilo množstvo generovaného tepla a tým predĺžila životnosť, boli niektoré časti nahradené dvomi komponentmi namiesto pôvodnej jednej. Väčšina z týchto súčiastok je dimenzovaná pre prácu až do 150 °C. Cooler Master MasterWatt Maker 1200 Mij využíva špeciálne navrhnutý transformátor s vyššou životnosťou a rad unikátnych a na zákazku navrhnutých obvodov. Dôležitým faktorom pre vývoj týchto komponentov bolo zachovanie funkčnosti zdroja bez ventilátora do 50% zaťaženia.

Vedľajším prínosom bola možnosť zredukovať počet použitých chladičov pri udržaní teplôt, ktoré sú nižšie ako u konkurenčných produktov s prídavnými chladiči. Výsledkom je účinnosť na úroveni 80 Plus Titanium pri dosiahnutí vysokej účinnosti 94%. Cooler Master MasterWatt Maker 1200 Mij je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 909 dolárov bez DPH, záruka je 10 rokov.

Zdroj: TS

 

Kľúčové slová
Cooler Master
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist