Články autora Martin Klokner

Ruský smartfón YotaPhone 3 na uniknutých záberoch! Ponúka dva displeje

YotaPhone je ruský výrobca smartfónov, pričom na nástupcu aktuálneho modelu sa čakalo už dlhšie. Podľa uniknutých informácií sa zariadenie bude nazývať „Yota 3“, k dispozícii bude čítačka odtlačkov  prstov, prinesie displej s minimálnymi hornými a tiež bočnými rámikmi.

Razer predstavuje LED pásy na podsvietenie PC skrine

Používatelia, ktorí majú presklenú bočnicu a vidia do vnútra počítača majú možnosť vylepšiť vzhľad napríklad aj LED pásmi. Tie sú v poslednej dobe v móde, pričom viacero výrobcov ponúka svoje riešenie.

Huawei ako druhý najväčší výrobca smartfónov na svete? Čoskoro možno realita

Očakáva sa, že čínska spoločnosť Huawei predbehne Apple a bude už čoskoro druhý najväčší výrobca smartfónov na svete.

Takto vyzerá Lenovo Moto X4! Prinesie Qualcomm Snapdragon 630 aj vodotesnosť

Motorola, ktorá patrí pod Lenovo tento rok predstavila veľa telefónov, avšak mnohí očakávali práve nový prírastok do série Moto X. A práve teraz prichádza Moto X4 v plnej kráse. Čo všetko prináša?

Samsung Galaxy Note 8 odhalený v Geekbench s procesorom Exynos 8895 a 6GB RAM

Už dlhšie sa hovorí o tom, že Samsung predstaví Note 8 a má sa tak stať už čoskoro – 23. augusta. Zatiaľ čo nedávno unikli kompletné špecifikácie, tentoraz prichádza ďalší únik – výsledok benchmark testu v GekkBench. Čo tento test potvrdzuje už z predchádzajúcich špekulácii?

Na internet unikli pripravované zariadenia zo série ASUS ZenFone 4

Hoci taiwanský výrobca ASUS plánuje v blízkej dobe predstaviť celú novú modelovú sériu ZenFone 4, neustrážili si informácie a takmer kompletné informácie sa na verejnosť dostali v týždennom predstihu.

Telekom zaraďuje do svojej ponuky novo predstavený Lenovo Moto Z2 Play

Slovak Telekom zaradil do ponuky nový smartfón spoločnosti Lenovo, Moto Z2 Play. Novinka je dostupná vo verzii Single SIM vo farbe Lunar Gray.

Na Slovensku opäť prezváňajú podvodné zahraničné čísla!

Po dlhšej odmlke upozorňujú mobilní operátori i polícia na incidenty, keď Slovákov prezváňajú zahraničné telefónne čísla.

Poznáme kompletné špecifikácie pripravovaného Samsung Galaxy Note 8!

Na internet už unikli kompletné špecifikácie pripravovaného tabletofónu – Galaxy Note 8. Čo všetko prinesie?

Prichádza Nokia 3310 (2017) s podporou 3G sietí

Tlačidlový telefón 3310, ktorý Nokia pod spoločnosťou HMD vydala a uviedla na trh tento rok bude podporovať aj 3G siete.

TOPlist