Články autora Martin Klokner

Telekom rozširuje pokrytie 4G sieťou, hlási 93,3% pokrytie populácie

Operátor pokračuje v expanzii aktuálne najrýchlejšej siete (4G a 4G+) a pokryl ďalšie slovenské mestá.

Samsung Galaxy Note 9 predstavený, ponúkne 128GB a 512GB úložisko!

Pred niekoľkými dňami sme boli svedkami predstavenia nového tabletofónu zo série Note – model Note 9. Čo všetko ponúka?

Na internet unikli reálne snímky Galaxy Note 9!

Napriek tomu, že na tabletofóne boli nálepky ako nefotiť, nepredajné, neprezrádzať informácie, unikli už reálne snímky plánovaného nástupcu Note 8. Ako vyzerá a čo všetko prináša?

Folklorika najsledovanejším hudobným kanálom v Magiu

Telekom vo svojej najnovšej správe informuje, že už po prvom mesiaci od štartu nového exkluzívneho kanálu Folklorika sa dostala na čelo sledovanosti medzi hudobnými kanálmi.

Lenovo Moto Z3 Play už aj na Slovensku

Od pondelka 16. júla 2018 je na Slovensku možné kúpiť smartfón Motorola Moto Z3 Play, ktorý bude dostupný v sieti internetového obchodu Alza vo farebnom prevedení Deep Indigo v cene 399 € s DPH.

Na Slovensku pribudla nová predvoľba 0951

Volal vám niekto z telefónneho čísla začínajúceho 0951? S najväčšou pravdepodobnosťou išlo o zákazníka najmladšieho mobilného operátora 4ka. K prefixu, teda predvoľbe 0950, s ktorým 4ka v roku 2015 začínala, pribudol v týchto dňoch ďalší.

Apple prestane používať Intel procesory po roku 2020

Americký gigant Apple prestane po roku 2020 používať procesory Intelu. Ako uvádza zahraničný zdroj, podľa nemenovaného zdroja je vývoj čipu spoločnosti Intel, ktorý kombinuje modem, Wi-Fi a Bluetooth pozastavený a zamestnanci sú presunutí na iné projekty.

Google Chrome získava významný redizajn v poslednom builde

Spoločnosť Google pripravuje úplne nový dizajn pre prehliadač Chrome pre PC v najnovšom Canary (nightly) builde. Postavený je na Material Theme, dizajne, ktorý je podobný s chystaným Android P.

Telekom odštartoval prevádzku RCS, textové správy aj hlasové hovory dostali nové funkcie

Telekom svojim zákazníkom prináša úplne nový štandard posielania správ. Celosvetovo podporované RCS (Rich Communication Services) doplnia existujúce SMS, ktoré sú tu s nami už viac ako 25 rokov.

Apple MacBook Pro s ôsmou generáciou procesorov sú tu!

Kalifornská spoločnosť Apple v tichosti predstavila vynovenú generáciu profi  notebookov – MacBook Pro v oboch verziách – 13,3“ a 15,4“.

TOPlist