Články autora Pavol Bobik

Vianočná súťaž v pretaktovaní s Fractal Design

Vraciame sa ku koreňom. Po dlhom čase vám prinášame súťaž v pretaktovaní. Práve začína Vianočná súťaž v pretaktovaní s Fractal Design.

Maťo Urbašík: Autopilotovi Tesly by riadenie v meste nezveril

S Maťom Urbašík sme sa rozprávali o Tesle. O aute, ktoré prinieslo do sféry elektromobilov to, čo priniesol iPhone do sféry smartfónov. Tesla priniesla urýchlenie prechodu k elektromobilom, zmenu hry na tvrdo konkurenčnom trhu. 

19.11.2016 | Pavol Bobik | 5 komentárov

Lukáš Litvaj: "Nestačí dobrý nápad, treba byť pripravený a poučiť sa z iných Kickstarter kampaní v rovnakom odvetví"

Lukáš Litvaj je tvorca stolovej hry Watchmen of Destiny, viedol na Kickstarteri jej úspešnu kampaň. V rozhovore v našom diskusnom fóre odpovedal na otázky z ktorých vyberáme.

13.11.2016 | Pavol Bobik | 1 komentár

Spýtaj sa čo chceš : O Tesle, aute o ktorom sa najviac hovorí a píše

Tesla je fenomén dneška. Média su plné správ o tomto automobile a v diskusiách pod týmito správami diskutuje mnoho ľudí. Čo špeciálne u nás v týchto diskusiách chýba, je praktická skúsenosť. Drvivá väčšina diskutujúcich Teslu nikdy neriadila, nehovoriac o dlhodobejších praktických skúsenostiach s Teslou.

Spýtaj sa čo chceš : O najúspešnejšej slovenskej Kickstarter kampani a stolových hrách

Pokračujeme v sérii rozhovorov so zaujímavými ľuďmi. Pozvaného hosťa sa pýtate vy, naší čitatelia. Najbližší rozhovor bude s Lukášom Litvajom, tvorcom stolovej hry Watchmen of Destiny a jej úspešnej kampani na Kickstarteri.

Rozhovor s čitateľmi: Pýtajte sa PIXEL FEDERATION

Pripravili sme pre vás sériu rozhovorov so zaujímavými ľuďmi. Pýtajte sa čo vás zaujíma. Dnes to bude o vývoji počítačových hier, o hre ktorú si zahralo 30 miliónov ľudí.

4.11.2016 | Pavol Bobik | 1 komentár

Rozhovor o mesiaci kybernetickej bezpečnosti CyberSecMonth

EÚ každoročne organizuje mesiac kybernetickej bezpečnosti. V dnešnom rohovore si priblížime čo je cieľom tejto akcie.

Víkend o Kvantovom previazaní

Raz za mesiac, možno aj častejšie budeme počas jedného víkendu publikovať viacero článkov na vybranú tému. Témou tohto víkendu bude Kvantové previazanie.

Blue Origin: Únikový letový test úspešný

Pri piatom lete suborbitálnej rakety New Shepard realizovala spoločnosť Blue Origin dôležitý bezpečnostný test jej suborbitálnej lode.

5.10.2016 | Pavol Bobik | 6 komentárov
TOPlist