Články autora Ján Kurej

Audio Video Show Praha 2017

Audio Video Show Praha 2017 patrí medzi najväčšie výstavy Hi-Fi zostáv, videa a riešenia inteligentných domov v Česku a na Slovensku.

Denon Envaya Mini

Denon Envaya Mini je relatívne nový reproduktor na konkurenčnom trhu bluetooth reproduktorov. Je cena 100 euro adekvátna? Denon tvrdí, že Envaya Mini sa môže pochváliť značným množstvom technológii. Do akej miery to ovplyvnilo výsledný zvuk sa dozviete v tomto článku.

Devialet Phantom Silver

Francúzska firma Devialet zaoberajúca sa high-end elektronikou vyvinula v roku 2004 prelomovú technológiu zosilňovačov ADH, ktorú momentálne využívajú všetky Devialet produkty. Táto významná inovácia slúži k bezchybnej zvukovej reprodukcii a eliminuje akékoľvek možné skreslenie. Ide o merateľne najlepší zvuk na dnešnom trhu. A to je iba prvý krok vo vytrvalom úsilí tejto firmy na poli výskumu a vývoja. Dnes vám predstavím jeden z produktov tejto firmy s názvom Devialet Phantom Silver.

AMD R9 380X prichádza, odhalený XFX dizajn!

Podľa čínskeho tech webu EXPReview, AMD 380X R9 smeruje na trh a firma XFX má túto kartu už pripavenú na predaj. Nie je to žiadnym prekvapením, kedže AMD nutne potrebuje grafickú kartu pre 1080p gaming.

Nová Hello Barbie je ako Siri uväznená v tele bábiky

V priebehu rokov predstavovala Barbie kopec povolaní - rocková hviezda, lekár, učiteľ. Barbie bola aj počítačový inžinier a zaujímala sa o počítačovú vedu ale všeobecne tento počin nebol veľmi vhodný pre deti, kedže táto verzia Barbie bola považovaná za veľmi sexistickú.

17.9.2015 | Ján Kurej | 1 komentár

Razer aktualizoval Diamondback, Orochi a predstavil Kraken Mobile

Spoločnosť Razer pred niekoľkými dňami aktualizoval svoje klasické modely príslušenstva. Diamondback bola vydaná v roku 2004 a bola to prvá herná myš s optickým senzorom, Orochi je bezdrôtová herná myš a Kraken je headset od Razeru.

Apple iPad Pro nový kráľ tabletov!

Apple predvčerom okrem nového iPhonu predstavil nový iPad s označním Pro. Ide o tablet, ktorého cieľová skupina sú profesionáli (grafici, kreativci a pod.) a inžinieri (architekti, priemysel a pod.) alebo i do škôl.

11.9.2015 | Ján Kurej | 2 komentáre

Privítajte nový Apple iPhone 6s a 6s plus!

Včera večer sa konal špeciálny event na ktorom Apple každoročne predstavuje novú generáciu iPhonu. Tak ako sa predpokladalo, Apple predstavil vylepšenú verziu iPhonu 6, ktorý bol predstavený minulý rok. Zlepšenia sú však tak výrazne, že s čistým svedomím môžme hovoriť o úplne novom telefóne. Apple zmenil takmer všetko čo bolo v iPhone 6. Nový iPhone 6s/6s plus je skutočne nový telefón, ktorý je napichaný tým najlepším čo Apple momentálne má v svojom talóne.

10.9.2015 | Ján Kurej | 3 komentáre

Nemecké Metro otvorí čínsky internetový obchod pomocou Alibaba platformy

Nemecký predajca Metro AG bude používať Alibaba Tmall Global platformu na predaj Nemeckých produktov online Čínskym zákazníkom. Namiesto veľkoobchodných predajni pôjde formou internetového obchodu.

NZXT vytvoril ďalšiu zelenú skrinku

V roku 2014 Razer spustil program na vytvorenie pc skrinky pre ich značku. Preto si pozval výrobcov pc skriniek na spoluprácu. NZXT ako prvá využila túto ponuku a spolu s Razer vytvorili NZXT H440. V súčasnej dobe obe spoločnosti oznámili v nadväznosti na tento projekt ďalší počin: NZXT S340 Special Edition

8.9.2015 | Ján Kurej | 1 komentár
TOPlist