Články autora Ján Kurej

Harman/Kardon Soho Wireless

Harman/Kardon je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných audio zariadení do domácností aj do automobilov. Pri vzniku firmy v roku 1953 stál Sydney Harman a Bernard Kardon, čím sa vysvetľuje aj jej názov. Zvučné meno je mnohokrát garanciou kvality a nie je tomu inak ani v tomto prípade. V redakcii sa nám dostala možnosť otestovať bezdrôtové slúchadlá Soho Wireless, ktoré patria do luxusnej triedy. Cena týchto slúchadiel nie je nízka a preto som sa pozrel hlavne nato či je adekvátna.

Kvalitná ochrana pre Váš nový iPhone!

Minulý týždeň patril spoločnosti Apple, ktorá na svojej konferencii predstavila ďalšiu generáciu iPhone 8 a pre mnohých revolučný iPhone X.

Apple iPhone X rozdrvil konkurenciu na plnej čiare!

Apple iPhone X s integrovaným najnovším 6-jadrovým procesorom A11 Bionic rozdrvil konkurenciu na plnej čiare. Dokazujú to výsledky benchmarku, ktoré unikli na internete.

15.9.2017 | Ján Kurej | 7 komentárov

Spoločnosť Google potvrdzuje, že Pixel 2 a Pixel XL 2 budú predstavené 4. októbra

Spoločnosť Google oficiálne uviedla dátum predstavenia novej generácie smartfónov Pixel 2 a Pixel XL 2. Dátum bol stanovený na 4. októbra prostredníctvom sociálnej siete YouTube.

15.9.2017 | Ján Kurej | 1 komentár

Revolučný Xiaomi Mi Mix 2 oficiálne predstavený!

Čínska spoločnosť Xiaomi predstavila svoju najväčšiu novinku pre tento rok, ktorá spĺňa tie najvyššie nároky modernej spoločnosti dnes. Názov nesie rovnaký ako jeho predchodca Mi Mix avšak ide o druhú generáciu tohto top modelu.

11.9.2017 | Ján Kurej | 8 komentárov

Je to tu! Nový iPhone prichádza

Celý svet počnúc našou malou republikou očakáva nový iPhone. Tento smartfón trhá predajné rekordy po celom svete a jeho popularita stále rastie. Pre tých z vás, ktorí plánujete upgradovať máme dobrú novinu. Najväčšia konferencia spoločnosti Apple prichádza už tento mesiac!

4.9.2017 | Ján Kurej | 26 komentárov

Projektor LG zobrazí 100-palcový obraz len z 12cm!

Spoločnosť LG má pripravenú skutočnú inováciu na nadchádzajúcu konfereciu IFA 2017. Na konferencií prebehne prezentácia nového projektora ProBeam a MiniBeam, ktoré sú inovatívne každý v inom smere.

Lenovo Yoga Book - skutočne výnimočný tablet?

V dnešnej recenzii sa pozrieme na tablet Lenovo Yoga Book. Pri prvom predstavení tohto produktu získal veľký záujem zo strany popredných technologických webov. Aj keď na trhu boli a sú tablety, ktoré disponujú podobnými schopnosťami preds alen Lenovo Yoga Book je inovatívne zariadenie, ktoré vychádza z radu. Recenzií a testov na tento produkt je veľa na internete, no napriek tomu dúfame, že si prečítate aj naše skúsenosti s týmto tabletom.

Prvý skafander spoločnosti SpaceX

SpaceX je spoločnosť, ktorú pravidelne sledujeme. Táto technologická spoločnosť pôsobiaca v aerokozmickom priemysle je hlavne známa tým, že vyvíja rakety a lode pre vesmírne lety. Na obežnú dráhu vynáša nákladné zásobovacie lode. SpaceX sa snaží v dlhodobom pláne skonštruovať raketu, ktorá by sa dala opakovane použiť. Budúci rok plánuje s loďou Dragon 2 letieť prvýkrát s ľudskou posádkou.

Na deň zatmenia slnka má Google pripravené prekvapenie!

Dnes je výnimočný deň počas, ktorého nastane zatmenie slnka. Tento úchvatný úkaz bude možné pozorovať “naživo” len ak by ste sa nachádzali v USA. Dobrá správa však je, že NASA bude túto udalosť streamovať cez Facebook. Práve tento výnimočný deň si vybrala spoločnosť Google na predstavenie ďalšej verzie svojho operačného systému pre mobilné zariadenia Android.

TOPlist