Nezaváhajte a získajte rôzne produkty mimoriadne lacno

, Autor: kupcik
 
Čínsky obchod Gearbest neustále ponúka zaujímavé akcie pre svojich zákazníkov. Aktuálne sa do ponuky dostali zľavové kupóny na najpredávanejšie produkty najlepších značiek.

V špeciálnej ponuke čínskeho obchodu Gearbest sa momentálne ocitli zariadenia najpredávanejších značiek. Ak premýšľate o kúpe nového smartfónu, smart hodinkách, robotického vysávača alebo 3D tlačiarne, máte jedinečnú šancu získať tieto produkty za mimoriadne priaznivé ceny pri využití zľavových kupónov.
 
V ponuke je napríklad náramok Xiaomi Mi Band 2 v čiernej farbe. Akciová cena tohto produktu pri použití kupónu: MB2IT je 20,50€. Od rovnakej spoločnosti je v ponuke aj smart IP kamera s WiFi pripojením a Full-HD rozlíšením. Tú si môžu záujemci zaobstarať za cenu 21,88€ a treba využiť kupón: scontiamolo1.
 
Na svoje si prídu aj zákazníci túžiaci po novom smartfóne. V ponuke je Lenovo ZUK Z2 Pro v bielom prevedení (cena 309,48€ s kupónom: zpro3GB), zlatý Vernee Mars (cena 146,50€ s kupónom: MarsGB) alebo sivý OnePlus 3T s 6GB RAM a 128GB interným úložiskom za cenu 598,80€ pri využití kupónu: 3tpro.
 
Z menej tradičných produktov vyberáme Android TV Box Beelink GT1 Ultimate za cenu 66,84€ alebo smart robotický vysávač ILIFE X5 v zlatom prevedení za cenu 139,07€. Záujemcov o 3D tlač môže potešiť produkt Anet A6 3D Desktop Printer Kit, ktorý sa pri použití kódu: GBA6CODE predáva za cenu 176,72€.
 
Nezabudnite ani na prebiehajúcu narodeninovú akciu Gearbestu, prípadne na promo akciu smartfónov značky Xiaomi.
 
 
Inzercia
 
Kľúčové slová
akcia, gearbest, smartfóny, Xiaomi
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

trochu uletene to OnePlus 3T nie?

Poslať nový komentár

TOPlist