Masterkeys Pro S - herné RGB v podaní majstrov v chladení

, Autor: Michal Kiradžiev

Veľkým tromfom Pro S má byť jasnejšie podsvietenie oproti "originálnym" CherryMX RGB s menšími SMD LEDkami. Realita, zdá sa, zaostáva za očakávaniami. Vedľa seba sme postavili K65 RGB a Masterkeys Pro S, obe s jasom nastaveným na maximum.

Coolermaster Masterkeys Pro S - Predstavenie, Balenie

Coolermaster nie je vo svete periférií žiadnym nováčikom, v jeho portfóliu nájdete viac než 20 modelov klávesníc a zhruba rovnaký počet myšiek či kompletov. Z klávesníc sú známe najmä mechaniky QuickFire, či cenovo atraktívny set myšky a mem-chanickej klávesnice Devastator II. Zaujímavým faktom je, že všetky mechanické klávesnice používajú spínače od Cherry, čo Coolermaster radí medzi tých mohykánov, ktorí zostávajú verní originálu.

Coolermaster Devastor II (foto: Coolermaster) - hráčska výbava za 35EUR.

Mechanické klávesnice s RGB podsvietením dlho chýbali v ponuke taiwanského giganta. V júli minulého roka ohlásil dvojicu klávesníc Masterkeys L a S. Písmenká indikujú veľkosť klávesnice, kde L (Large) značí klasickú plnohodnotnú verziu, S (Small) zasa označuje model bez numerického bloku (tenkeyless).

Coolermaster sa pustil aj do akéhosi "modu". Do Masterkeys osadil väčšie SMD LED (3,5x2,8mm), do PCB vyrezal väčšie diery a vo výsledku by sme sa mali dočkať výrazne "jasnejšieho" podsvietenia. 

zdroj: Coolermaster

Balenie, Príslušenstvo

Masterkeys Pro S dorazí v adekvátne malej tmavej škatuli. Grafika kladie najväčší dôraz na RGB podsvietenie, značku a typ osadených spínačov a layout klávesnice vo vnútri. Zadná strana sa púšťa do stručného popisu vylepšeného podsvietenia, opäť s dôrazom na kvalitu použitých spínačov.

Škatuľa, spôsob zabalenia klávesnice i príslušenstvo pôsobia prémiovo. Klávesnica nie je zabalená v obyčajnom igelite, ale v čiernom vrecku z netkanej textílie s vysokou gramážou, pribalený je aj kvalitný key puller, samostatný opletený kábel a stručný návod.

   

 

Špecifikácie

Coolermaster Masterkeys Pro S
Materiál
plast
Typ spínačov
CherryMX RGB Blue/Brown/Red
Dĺžka kábla
1,5m
Rozmery
359mm (šírka)
131mm (hĺbka)
39mm (výška)
Hmotnosť 0,93kg
Operačný systém
Windows
Orientačná cena
Cooler Master Masterkeys Pro S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
Stránka produktu Coolermaster Masterkeys Pro S

 

Kľúčové slová
CherryMX, CherryMX Blue, CoolerMaster, Masterkeys, Masterkeys Pro S recenzia, Masterkeys Pro S review, mechanická klávesnica, progaming
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Pridať komentár

Posledné komentáre

Článok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý so svojou reakciou...
TOPlist