Články autora Tlačová správa

Super doplnky pre Raspberry Pi

Ak ste tiež priaznivcom úžasného sveta jednodoskových počítačov Raspberry Pi M, máme pre vás pár super doplnkov pre ne.

O tom som mal vedieť už dávno, web kamera ako žiarovka

Veľmi praktická vec keď chcete niekde umiestniť web kameru. Táto sa zaskrutkuje do žiarovkového závitu ako obyčajná žiarovka. Z neho si berie energiu a nepotrebuje žiaden ďalší kábel, obraz streamuje priamo cez wifi.

Toto je 10 notebookov, ktoré si Slováci našli pod stromčekom najčastejšie

V decembri kraľovala v obľúbenosti notebookov na stránkach Pricemania.sk vysoká kvalita, skvelý výkon a rozumná cena. Toto je TOP 10 obľúbených notebookov z dielne Dell, Asus, Lenovo a Acer, ktoré si zákaznícku priazeň rozhodne zaslúžia.

18.1.2018 | Tlačová správa

Herná superklasika: Návrat do starých dobrých čias za pár eur

Nostalgia, za dobou keď sme hrávali dnes už klasické tituly. Retro je tu, a naozaj nestojí veľa.

Čo synovi pod stromček?

Vianoce sa začínajú blížiť zrýchleným tempom a nastáva čas hľadania vhodných darčekov. Máme pre vás pár tipov na darčeky,  ktoré zapôsobia a sú za rozumné ceny.

Prečo je výpredajový deň 11.11. vhodný na nákup vianočných darčekov

Poviete si, nie je to priskoro? Veď do Vianoc je ešte dosť času. No za to, aby ste to zvážili hovoria tri dôvody. Zľavy na výpredajový deň 11.11. sú naozaj zaujímavé. Sú v čínskych obchodoch a kým odtiaľ tovar príde bude začiatok decembra. Tak aby ste to nezmeškali. A nakoniec tretí dôvod, aby ste to tentoraz nemuseli robiť na poslednú chvíľu.

Súprava Xiaomi pre domácich majstrov a Raspberry a jeho príslušenstvo za skvelé ceny

Áno, Xiaomi vyrába aj súpravu nadstavcov so skrutkovačom. Dnes to bude pre domácich majstrov a tých čo prepadli čaru Malín.

Telefón postavený ako tank, Ulefone Armor 2

Môžete ho ponoriť do vody, prejsť po ňom autom, zmraziť ho do kocky ľadu, či ho v nej zhodiť z balkónu na siedmom poschodí, všetko vydrží a funguje ďalej. Nie je len superodolný, zároveň je to aj nadupaný výkonný smartfón. To je, ako už jeho pancierové meno hovorí telefón Ulefone Armor 2, ktorý je v akcii na Gearbest.com aktuálne za naozaj dobrú cenu.

Elektrický bike pre lenivých, ale že štýlový

Prečo pre lenivých? Lebo nemá pedále. Hm, vyzerá skôr ako malá elektrická motorka.

TOPlist