Články autora Tlačová správa

Elektrický bike pre lenivých, ale že štýlový

Prečo pre lenivých? Lebo nemá pedále. Hm, vyzerá skôr ako malá elektrická motorka.

Zabudnite na nové, drahé a neekologické PC. Je tu Refurbished!

Zabudnite na nové, drahé a neekologické PC. Je tu Refurbished! Kupovať stále nové a čoraz drahšie počítače a notebooky je už tak trochu „out“. Novým ekonomicky výhodným a ekologickým trendom je Refurbished.

Slovenská mobilná hra Geodventure, ktorá kombinuje rozšírenú realitu s cestovaním, spúšťa crowdfundingovú kampaň

Geodventure je hra pre smartfóny, ktorá umožňuje hráčom v reálnom čase spoznávať svet vďaka interaktívnym príbehom, ktoré tvoria samotní cestovatelia a členovia tímu. Projekt používa technológie a funkcie ako rozšírená realita, story-telling, hádanky a mini-úlohy, aby vytvorila úplne nový herný zážitok v cestovaní. Startup nedávno spustil celosvetovú kampaň na crowdfundingovej stránke Kickstarter. Cieľom kampane je získať prostriedky na nové funkcie, ktoré zahŕňajú tie najmodernejšie technológie.

Inteligentná stropná lampa Xiaomi za akciovú cenu

Spolupráca Xiaomi a Philipsu priniesla zaujímavú dizajnovo čistú inteligentnú stropnú lampu.

Miniatúrne bluetooth reproduktory do dlane, na ruku a aj do kúpeľne

Quelima nevyrába len podarené miniatúrne full HD kamery, ktoré stoja smiešných 10€, ale aj zaujímavé bluetooth reproduktory. Sú  tiež, podobne ako ich kamerky veľmi malé. Navyše sú vododotesné, májú mikrofón na telefonovanie a tiež stoja len pár šupiek :)

Vylepšený exkluzívny notebook Xiaomi Air 13 za cenu akú inde nenájdete

Vynikajúci, veľmi štýlový, extrémne prenosný, ľahký no pritom výkonný, to je notebook Xiaomi Air 13. Ide o notebook, ktorého menej výkonná verzia u nás stoji skoro dvojnásobok ceny za ktorú je teraz jeho mladší brat v akcii na gearbest.com.

Obrnený a vodotesný telefón Ulefone Armor 2 v akcii

Môžete ho ponoriť do vody, prejsť po ňom autom, zmraziť ho do kocky ľadu, či ho v nej zhodiť z balkónu na siedmom poschodí, všetko vydrží a funguje ďalej. Zároveň je to nadupaný smartfón. To je, ako už jeho pancierové meno hovorí, mimoriadne odolný telefón Ulefone Armor 2, ktorý je aktuálne v akcii na Gearbest.com.

Herný notebook za super cenu

Kvalitný "entry level" herný notebook za dobrú cenu. To je aktuálna akcia na herný notebook MSI GL62M 7REX na Gearbest.com.

Takýto dobrý tablet za takú nízku cenu inde nenájdete

Tablet s 3BG RAM a 32GB vnútornou pamäťou, rýchlym osemjadrovým procesorom a 8 palcovým FHD displejom len za 146,06€!

TOPlist