Pozrite si unboxing nového Samsungu Galaxy Note 8

, Autor: Martin Klokner

Najnovšia vlajková loď spoločnosti Samsung, smartfón Galaxy Note 8 bol predstavený 23. augusta podvečer. Na svet sa však dostáva už aj prvé unboxing video, ktoré predstavuje balenie Note 8.

Po otvorení krabice je súčasťou balenia okrem samotného smartfónu aj USB-C kábel, adaptér a pribalené slúchadlá značky AKG. Note 8, ako už z názvu vyplýva, ukrýva tiež stylus S Pen. O zobrazenie sa stará 6,3“ QHD Infinity SuperAMOLED didplej (s rozlíšením 2960×1440 px), o napájanie integrovaná 3300 mAh batéria.

Hardvérovú výbavu dopĺňa procesor Exynos 8895 (v Európe), pričom v USA je použitý Qualcomm Snapdragon 835. Podpora pamäťových microSD kariet ostáva zachovaná, vnútorné úložisko ponúka kapacitu 64GB a operačná pamäť je veľkorysá – 6GB. Note 8 si takisto zachoval aj odolnosť voči vode a prachu.

Zadný fotoaparát ponúka dva 12 MPx šošovky s clonou f/1,7. Predný fotoaparát ponúka 8 MPx, f/1,7 a automatické zaostrovanie. Telefón vraj veľkosťou pripomína model Galaxy S8+, akurát má viac hranatý dizajn v rohoch zariadenia. Ako spomína autor na videu, hoci sú si S8+ a Note 8 veľmi podobné, Note 8 v ruke pôsobí subjektívne masívnejšie.

Zdroj: Video, vlastné

 

Kľúčové slová
Galaxy, Note, Quad HD, Samsung
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist