EN

Čo synovi pod stromček?

Vianoce sa začínajú blížiť zrýchleným tempom a nastáva čas hľadania vhodných darčekov. Máme pre vás pár tipov na darčeky,  ktoré zapôsobia a sú za rozumné ceny.

Pri prezeraní ponuky na Gearbest.com si pri niektorých produktoch spomenieme na svoje mladé či veľmi mladé časy a povieme si, za týmto by som sa v tom veku potrhal :) Jednou z takých hračiek, kde si spomeniete na roky najmladšie je stavebný nakladač s radlicou. Nakladač HUINA 1520 na diaľkové ovládanie v mierke 1:18 je vydarená hračka a to ako dizajnovo tak funkčne. Presne takéto hračky vyvolajú ten pocit, "tak s týmto by som vtedy naozaj vybláznil".  Nakladač je určený pre vek 10 a viac rokov. Jeho batéria s kapacitou 400mAh umožňuje 20-25 minútový beh nakladača. Dosah ovládača je 30 až 50 metrov. Nakladač je teraz v bleskovom výpredaji za príjemnú cenu 22,10€.

Ešte lepší by bol v kombinácii so sklápačom HUINA 1540. Rovnaká mierka, batéria a výdrž aj dosah ovládania umožnia ich spoločné, nazvime si to kompatibilne používanie. Sklápač si môžete kúpiť za 21,25€.

Jeho video recenziu spoločne s bagrom HUINA 1550 v mierke 1:14 si môžete pozrieť na nasledujúcom videu. Bager je aktuálne tiež v bleskovom výpredaji za 34,86€

Pre trochu staršie ročníky, od 14 rokov by sme odporúčali dron Syma X5C s 2Mp HD kamerou. Odporúčame pozrieť si jeho video review na youtube s viac než miliónom pozretí nazvané "S týmto dokáže lietať aj tvoja mama" :) Aktuálne je v akcii za 31,45€.

Pre staršie ročníky a pre otca určite tiež odporúčame, nenazveme to baterka, lebo je to skôr fotónové delo :) LED baterka Nitecore TM26GT je baterka, o ktorej ste vždy snívali, skôr svetlomet do ruky než niečo iné. Odolná a vodotesná, s displejom na zobrazenie zostávajúceho času svietenia a maximálnou svietivosťou 3500 lm. To už znamená, že svetelný kužeľ dosiahne do vzdialenosti 704 metrov. Cena 136,05€ zodpovedá kvalite ktorú kupujete, v slovenských obchodoch je cena za túto baterku trojnásobne vyššia.

Stačí si do vyhľadávania na youtube dať Nitecore TM26GT a môžete si pozrieť video recenzie čo toto monštrum dokáže :)

Za úvahu stojí aj miniatúrna HD kamera Quelima. Jej nová verzia SQ12 je ešte ľahšia ako predchádzajúca verzia SQ11. SQ11 nás naozaj zaujala a svojho času sme ňou boli naozaj nadšení. Predsa len, 20 gramová HD kamera za pár eur sa nevidí často. Aktuálne sa SQ11 predáva za 8,67€. Nová verzia SQ12 váži len 16 gramov, vie detegovať pohyb vo svojom 155 stupňov širokom zornom poli a je aktuálne v akcii za 14,45€.

A nakoniec :) Možno si z vianoc pamätáte, ako ste v úvodzovkách "radi" dostávali užitočné darčeky. Ak predsa len chcete takýto darček, tak neuveríte, ale Xiaomi vyrába aj tenisky. Nie obyčajné, ale, počujete dobre, inteligentné, teda s inteligentným čipom. Ten monitoruje pohyb, aby ste vedeli koľko krokov ste v nich urobili a koľko kalórií ste spálili. Stoja za pozretie :)

Aktualizácia  1.12.2017

Na požiadanie v diskusii pridávame výškovo nastaviteľný baketbalový kôš s loptou pre najmenších (od 4 rokov) len za 10,72€ :) Výška koša je nastaviteľná do výšky 1,1 metra a v cene je aj malá pumpa. 

Inzercia

Komentáre (3)
Ivan Tratnberger
A kde je nejaka kniha, lopta, tenisova raketa ?
spony
na portaloch pre zeny :D .....tu ste na pc.sk (tech portal)
sck
nafukovaci kos?? LOL to autor reklamnej spravy je asi v anglictine na urovni Jahnatka :D
Pridať nový komentár
TOPlist