Bude takto vyzerať nový iPhone?

, Autor: Ján Kurej

Forbes minulý týždeň uverejnil zopár obrázkov nového iPhonu, ktoré získal v spolupráci so spoločnosťou Nodus, ktorá vyrába luxusné príslušenstvo pre iPhony. Ide "vraj" o finálny dizajn pripravovaného iPhonu pre tento rok.

Apple každoročne na svojej konferencií v septembri predstaví najnovší iPhone. Nebude tomu inak ani tento rok a najnovšia verzia tohto obľubeného smartphonu by mala niesť označenie 8. Očakavania sú veľké tak ako každý rok. Hovorí sa o OLED displeji od okraja k okraju, podobne ako to má aktuálne Samsung Galaxy S8. Posledné aktuálne informácie hovoria o integrovanom stavovom panely ako si možete všimnúť na obrázkoch. V ľavej časti by sa mal zobrazovať stav pripojenia a v pravej časti stav batérie. Čo sa týka notifikácií, tie by sa mali zobrazovať v dolnej časti vo Function Area. Táto informácia zatiaľ nie je podložená žiadnym developerom, ktorý by našiel túto funkcionalitu niekde skrytú v iOS 11.

Nie je potvrdená informácia o tom kde bude umiestnené Touch ID. Najprv sa hovorilo o tom, že Touch ID sa bude nachádzať v oblasti displeja, ale táto technologia ešte nie je dotiahnutá do úplnej dokonalosti, takže sa s ňou pre tento rok nepočíta. Viac svetla do tejto otázky prináša informácia o poslednom Apple patente, ktorý popisuje vloženie Touch ID do power tlačidla na pravej strane ako to je zobrazené aj na obrazku. Podobne to majú vyriešené smartphony od Sony. Nato ako to bude v skutočnosti vyriešené si ešte musíme zopár týždňov počkať, každopádne aspoň máme predstavu, čo teoreticky môžeme očakávať.

Zdroj: Forbes

Kľúčové slová
Apple, iPhone 8
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist