Bezdrôtové nabíjanie iPhone-u 8 môže byť poriadne drahou záležitosťou

, Autor: Rastislav Kupčík
 
Bezdrôtové nabíjanie smartfónov iPhone 8 by malo byť dostupné len pre najdrahší model a používatelia si pravdepodobne budú musieť dokúpiť špeciálny adaptér.

Napriek tomu, že od septembra kedy spoločnosť Apple zvyčajne odhaľuje svoje nové smartfóny sme ešte ďaleko, neustále sa objavujú nové špekulácie ohľadom chystaného jubilejného smartfónu iPhone 8. Minulý týždeň sme priniesli informáciu, ktorá poukazuje na mimoriadne drahé zariadenie. Dnes sa vír špekulácií točí okolo bezdrôtového nabíjania nového smartfónu.
 
 
Podľa informácií portálu Macotakara by mala byť táto možnosť dostupná len pri najdrahšom modeli iPhone-u 8. Používatelia však budú ešte menej nadšení, keď zistia, že za špeciálny adaptér na bezdrôtové nabíjanie si budú musieť priplatiť niekoľko eur navyše. A dá sa predpokladať, že originálne príslušenstvo z dielne Apple nebude vôbec lacnou záležitosťou.
 
Minulý rok sa svetom internetu ale šírili informácie o tom, že všetky modely iPhone 8 bude možné nabíjať bezdrôtovo. Do oficiálneho uvedenia smartfónu však zostáva veľa času, a preto treba brať aj tieto špekulácie s rezervou. Ak by sa však ukázali byť pravdivé, nový iPhone 8 s možnosťou bezdrôtového nabíjania by vyšiel na poriadny balík peňazí.
 
Zdroj: techradar
 
Kľúčové slová
Apple, iPhone 8, smartfóny
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Budúcnosť v Apple- adaptér na všetko

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
TOPlist