Android 8.0 Oreo bol oficiálne predstavený

, Autor: Marián Ferenc

Spoločnosť Google predstavila nový Android Oreo. Ako sa predpokladalo, tak Oreo je oficiálny názov ďalšej verzie mobilného operačného systému. Spoločnosť taktiež potvrdila, že verzia pre Pixel a Nexus 5X / 6P vstúpila do testovania operátormi, čo znamená, že aktualizácia by mala byť "čoskoro" dostupná, vrátane aktualizácií pre zariadenia Nexus Player a Pixel C.

 

Ako bolo sľúbené na Google I / O, systém Android Oreo prináša vylepšenie funkcií vrátane upozornení pri dlhšom stlačení ikony aplikácií, režim obraz v obraze, kompatibilitu Android Instant App a nástroj na automatické dopĺňanie, ktorý vám pomôže rýchlo a bezpečne zadávať heslá a ďalšie osobné informácie. Operačný systém taktiež obmedzí aplikácie na pozadí z dôvodu predchádzania nadmerného používania batérie, aby Vám zariadenie viac vydržalo nabité. Android Oreo prináša nové emoji s viac ako 60 prepracovanými verziami, ktoré nahrádzajú ploché tváre a emoji zvierat.

Konečná verzia systému Android Oreo je takisto dostupná pre členov programu beta. Ak chcete získať ďalšie informácie o tom, ako získať nový Android, prečítajte si pokyny od spoločnosti Google. Pre všetkých, ktorí čakajú na OTA aktualizáciu na telefónoch iných ako spoločnosti Google, sa začalo čakanie na výrobcov ich zariadení, aby najnovší systém zaintegrovali do svojich nadstavieb.

Zdroj: theverge

 

Kľúčové slová
Android Oreo
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist