EN

Honor Watch Magic - zázračné smart hodinky?

Do redakcie nám dorazili elegantné Android OS hodinky Honor Watch Magic. Okrem dizajnu vynikajú aj možnosťami, ktoré ponúkajú. O funkciách si povieme neskôr.


Úvod

Hneď na úvod môžem naznačiť, že Honor Watch Magic prekvapili. Hodinky sú vyrobené z ľahkej nerezovej oceli 316L, ktorú dopĺňajú kvalitné plasty. Remienky sa vyrábajú vo viacerých verziách, pričom nám do redakcie dorazila verzia s plastovými remienkami. Spracovanie ocele je na vysokej úrovni, čo už býva u výrobcu zvykom. Brúsená oceľ je jemná na dotyk a ostré hrany na nej nenájdete. Výrobca tvrdí, že puzdro je vyrobené z biologicky rozložiteľného nylonového plastu. Hrúbka hodiniek je iba 9.8 milimetra pričom váha nepresahuje 50 gramov. Pocitovo sú ľahšie než Apple Watch Series 3. Hodinky sa vyrábajú v striebornej tak čiernej farbe.

Na boku hodiniek nájdeme dvojicu ovládacích prvkov, ktoré slúžia na prechádzanie menu – potvrdzovanie a tlačidlo späť. Sklo ciferníka je lemované gravírovaným popiskom tachymeter a jeho intervalom. Zospodu nájdeme konektory na nabíjanie spolu s magnetom a senzorom na meranie tepu.

Displej hodiniek má „HD rozlíšenie“. Za skvelú ostrosť a čítanie displeja na slnku či pri bežnom používaní vďačia AMOLED displeju s rozlíšením 390×390 pixelov pri 326PPI. Remienok je vymeniteľný, pričom technológiu volá výrobca QuickFit – na trhu sú desiatky remienkov. QuickFit spočíta v tom, že v remienky sú vybavené malým kovovým výsuvným ramenom. Demontáž a montáž je pomerne jednoduchá -  stačí vyvinúť minimum sily na vytlačenie poistky. Remienky majú štandardne 22 milimetrov a v balení sa nachádza len jeden pár (na rozdiel od iných značiek).

Honor Watch Magic si môžete kúpiť v internetovom obchode Gearbest za 126 eur s poštovným zadarmo.

Komentáre (2)
Robonoris

Prečo by som mal kupovať toto ak momentálna cena za Samsung gear S3 frontier sa pohybuje okolo 160$?????

Lukáš Lancz

Lebo nie kazdy preferuje Samsung, nizsia cena...

otazne ci to bude ludi lakat po poslednych udalostiach ohladom Huawei

Pridať nový komentár
TOPlist