ROCCAT Lua - čo čakať od hráčskej myšky za 30EUR?

, Autor: Michal Kiradžiev

Ako to dopadne, keď si niekto zoberie na paškál troj-tlačítkovú myš, zabalí ju do atraktívneho hávu, vkusne podsvieti a ako bonus pridá odľahčenú verziu svojho overeného softvéru?

ROCCAT Lua - Úvod, Balenie, Špecifikácie

Pred časom sme si v ROCCAT zajednali dvojicu myšiek Kone XTD a Kone Pure, na ktorých nás, okrem iného, zaujímalo hlavne od piky prerobené titánové koliesko, ktoré v predošlých verziách odchádzalo na počkanie. O pár dní už zvonil kuriér, nesúc balíček zodpovedajúcich rozmerov, no už o pár minút bolo jasné, že s nesprávnym obsahom. V recenziách vám tak postupne predstavíme myšku ROCCAT Lua a klávesnicu Isku FX... :-)) Ale nebojte, dostane sa aj na "kone"...

Prezentácia titánového kolieska (Kone XTD/Pure). zdroj: ROCCAT

ROCCAT Lua je najlacnejšou myškou v ponuke výrobcu s odporúčanou cenou 29,90EUR s DPH. V niektorých slovenských obchodoch sa predáva dokonca ešte lacnejšie (pod 27EUR), čo je vcelku príjemným zistením, pretože oveľa častejšie sme zvyknutí na pravý opak.

 

Balenie

Luxusný kabátik výrobca dopraje aj svojim nízko nákladovým kúskom. Škatuľa má identický dizajn a spracovanie ako trojnásobne drahšia Kone XTD. Hlavnými ťahákmi cenového trháku sú podľa informácií na škatuli optický senzor s maximálnym rozlíšením 2000DPI, kvalitné materiály, podsvietenie, obojručný tvar a pokročilý ovládač.

 

Príslušenstvo

Z krabičky okrem myšky vytiahnete inštalačný manuál zabalený v celofánovom puzdre a kartičku plnú ROCCAT nálepiek na bielom a čiernom pozadí

 

Špecifikácie

ROCCAT Lua
Technológia senzora
optický
Rozlíšenie senzora
250-2000DPI
Maximálna rýchlosť
1,5m/s; 20G
Hmotnosť
~70g
Odozva
1000Hz
Počet tlačidiel
3, z toho koliesko 1
Špeciálne vlastnosti
- obojručný dizajn
- podsvietené logo
- ROCCAT softvér
Orientačná cena
~32EUR s DPH (priemerná cena, február 2013)
Stránka produktuROCCAT Lua

Graf ceny produktu Roccat ROC-11-310 poskytuje server Heureka.sk

 

Kľúčové slová
Lua, Lua recenzia, Lua review, myšky, progaming, ROCCAT, ROCCAT Lua
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Pridať komentár

Posledné komentáre

TOPlist