Všetky telefóny v O2 začínajú len na 2€

, Autor: kupcik
 
O2 prichádza s novou ponukou pre zákazníkov, ktorí chcú k paušálu aj nový telefón. Po novom zaplatia za každé zariadenie na začiatok len 2€.

Zákazníci mobilného operátora O2 dostávajú novú možnosť zakúpiť si k paušálu nový telefón, a počas prvých dní za neho zaplatia len malú sumu. Počiatočná cena 2€ za každý telefón platí rovnako pre program O2 Fér, ako aj pre O2 Paušál. Pri programe O2 Fér sa mesačná platba za zariadenie počíta veľmi jednoducho. Od počiatočnej ceny telefónu sa odpočítajú 2€, a zvyšná suma sa rozdelí do 24 mesačných splátok. S programom O2 Paušál zákazník samozrejme získava aj atraktívny bonus, ktorý znižuje mesačnú splátku.
 
Pre lepšie pochopenie uvádzame aj príklady pre programy O2 Paušál a O2 Fér.
 
Príklad: Strieborný O2 Paušál
Zákazník si k svojmu paušálu vybral telefón (prípadne iné zariadenie) v cene 218 eur, ktorý je drahší ako jeho bonus na zariadenie (168 eur), ale jemu to nevadí a sumu si doplatí. Telefón (prípadné iné zariadenie) = 218 eur (cena) ‐ 2 eurá (úvodná cena pre zákazníka) = 216 eur / 24 mesiacov = 9 eur (mesačný poplatok za zariadenie), pričom mu je dobropisovaných 7 eur (Bonus na zariadenie) / 24 mesiacov a vo výsledku tak na faktúre zaplatí 22 eur.
 
Príklad: O2 Fér na faktúru
Zákazník si k svojmu paušálu O2 Fér vybral telefón (prípadne iné zariadenie) v cene 218 eur. Telefón (prípadné iné zariadenie) = 218 eur (cena) ‐ 2 eurá (cena pre zákazníka) = 216 eur / 24 mesiacov = 9 eur (mesačný poplatok za zariadenie). Výsledná cena mesačnej faktúry za používanie programu O2 Fér a za nové zariadenie bude: cena použitých služieb s programom O2 Fér + 9 eur mesačný poplatok za telefón.
 
Odteraz je každý telefón v O2 dostupný za rovnakú štartovaciu cenu 2 eurá. Zvyšok ceny sa rozpočíta do 24 mesačných platieb za zariadenie, avšak s O2 Paušálmi môžu zákazníci využiť aj atraktívny bonus na zariadenie, s ktorým si výšku mesačných splátok ešte znížia. A keďže sme O2, táto ponuka neplatí len na Vianoce.“ uviedla hovorkyňa O2 Tereza Molnár.
 
Zdroj: O2
 
Kľúčové slová
mobilní operátori, O2
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Tak toto je riadne zavádzajúci nadpis :D Aká senzácia. Dostať zľavu 2€ na celkovú cenu zariadenia.. po tom som vždy túžil. Hlavne že "Všetky telefóny v O2 začínajú len na 2€!" a potom ten druhy odsek... "Počiatočná cena 2€ za každý telefón platí rovnako pre program O2 Fér, ako aj pre O2 Paušál." a v ďalšej vete je napísané "Od počiatočnej ceny telefónu sa odpočítajú 2€, a zvyšná suma sa rozdelí do 24 mesačných splátok.". Tak čo je teda ta počiatočná cena? Lebo z tých výpočtov a z toho druhého odseku jednoznačne vyplýva, že jediný "bonus" alebo ako to nazvať, je že dostanem zľavu 2€ z ceny telefónu :D

EDIT: Ok, tak som sa na to mrkol ešte raz. Zmysel tejto "akcie" je len to, že je jedno aký telefón s paušálom/Fér si vyberiem, tak prvá splátka za telefón bude vždy 2€. V konečnom dôsledku ale človek nič vlastne neušetrí, lebo celý zvyšok jeho ceny (príp. mínus bonus na telefón) sa len rozpočíta a musí sa zaplatiť.

Re: Všetky telefóny v O2 začínajú len na 2€

ja fakt neviem pre koho robia tieto akoze "reklamy" pre ficovolicov? alebo pre koho? ved kazdy normalne zmyslajuci clovek musi chapat ze to nemoze byt "pravda"

Poslať nový komentár

TOPlist