Úžasný miniatúrny Wifi projektor a akcie na Gearbest.com pre Deň matiek

, Autor: Tlačová správa

Blíži sa Deň matiek a Gearbest.com prichádza s ponukou zliav.

Akcia má súhrnnú stránku s akciami a zľavami na tomto linku.

Z ponuky vyberáme robotický vysávač ILIFE V7 Super Mute v akcii za 164,96€ (z ES skladu). S 2600 mAh môže pracovať až 150 minút. So super mute funkciou je hlučnosť redukovaná na 50 dB.  

S dobrou cenou je v akcii vynikajúci smartfón ASUS ZenFone Zoom ZX551ML 4G Phablet v bielom prevedení. Mobil s 5.5 palcovým displejom pracuje so 4GB RAM pamäťou a internou pamäťou 64GB. Je vybavený procesorom Intel Atom Z3580 64bit Quad Core taktovaným na frekvenciu 2.3GHz. Čerešničkou na torte podľa ktorej dostal meno sú 13,0 a 5,0 MP kamery s vynikajúcim 3 násobným optickým priblížením/zoomom. Nainštalovaným operačným systémom je Android 5.0.

A ešte vyberieme produkt, ktorý sa nám na prvý pohľad veľmi zapáčil :) Miniatúrny WiFi projektor P6 Portable Smart Mini DLP LED v akcii za 182,56€. Nasledujúca video recenzia ho hneď na začiatku hodnotí ako skutočne úžasný (really awesome) a až nezmyselne malý (ridiculously small) a samozrejme cool :) S 2000 mAh lithium-ion baterkou dokáže premietať 1,5 hodiny, nemusíte sa pri ňom pýtať "Kde tu máte zásuvku?".

Neprehliadnite: Akcie a zľavy pre Deň matiek na Gearbest.com

Inzercia

 

Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
TOPlist