SilverStone ide do lacných skriniek

, Autor: Michal Kiradžiev

V Ázii zaznamenala nevídané ohlasy, cestu si razí aj do Európy. Nová séria SilverStone - Redline.

Spoločnosť SilverStone doteraz smerovala svoju pozornosť najmä na strednú a vyššiu triedu skriniek, ktorých cenovka len veľmi výnimočne podliezla hranicu 100EUR. Tento segment tzv. entry level doteraz reprezentovala len séria Precision.

Novinkou v portfóliu je model zbrusu novej rady Redline s označením RL01. Cieľom výrobcu je prevýšiť očakávania spotrebiteľov aj v cenovej relácii pod 50EUR. Odporúčaná cena RL01 je 38EUR bez DPH.

SilverStone RL01

Dominantou prednej masky RL01 je nové červené logo SilverStone (plní aj funkciu hlavného vypínača), ktoré bude charakterizovať radu Redline. Na výber budú štyri prevedenia RL01 - USB 2.0 (presklená bočnica / plechová bočnica) a USB 3.0 (presklená bočnica / plechová bočnica).

Chladenie bude mať na starosti predný načerveno podsvietený 120mm ventilátor (súčasť dodávky), ostatné pozície sú voliteľné (1x 120mm vzadu, 2x 120mm hore a 1x 120mm naspodku).

Montáž optických mechaník a diskov je bezskrutková, maximálne počty sú obmedzené na 3x 5,25", 6x 3,5" (1x externá, 5x interná) a 1x 2,5".

Limit na výšku chladiča je 155mm, na grafickú kartu 11" (cca 28cm), podporované sú dosky formátu ATX a micro-ATX. SilverStone RL01 obdaril aj magnetickými filtrami, ktoré dobre poznáme z vyšších modelov (sú nimi vybavené horné a spodná ventilátorová pozícia).

Zdroj: TS SilverStone
Stránka produktu: SilverStone RL01

 

Kľúčové slová
ATX, RL01, SilverStone, SilverStone RL01, skrinky
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: SilverStone ide do lacných skriniek

trochu lacno posobiaca...ale pre bezneho uzivatela privetiva..
a mam rad skrinky s ciernym vnutornym spracovanim...

Poslať nový komentár

TOPlist