Ruský smartfón YotaPhone 3 na uniknutých záberoch! Ponúka dva displeje

, Autor: Martin Klokner

YotaPhone je ruský výrobca smartfónov, pričom na nástupcu aktuálneho modelu sa čakalo už dlhšie. Podľa uniknutých informácií sa zariadenie bude nazývať „Yota 3“, k dispozícii bude čítačka odtlačkov  prstov, prinesie displej s minimálnymi hornými a tiež bočnými rámikmi.

Úniky naznačujú, že smartfón bude disponovať iba jedným fotoaparátom. Výrobca sa tak neinšpiroval ostatnými a mániu dvojitých fotoaparátov necháva zatiaľ bokom. Zaujímavosťou bude však druhý, E-Ink displej, ktorý bude doplnený o kapacitné tlačidlá. Tento 5,2“displej ponúkne HD rozlíšenie a keďže je typu E-Ink ponúkne iba čierno-biele zobrazenie farieb.

Hlavný displej ponúkne 5,5“ Full HD displej, prítomný bude procesor Qualcomm Snapdragon 626, ktorý dopĺňa 4GB operačná pamäť, 64/128GB úložisko a 3200 mAh batéria. Zadná strana ponúkne jeden 12 MPx fotoaparát, na prednej strane potom bude 13 MPx fotoaparát pre selfie. Známa je aj cena – 350$ za 64 GB verziu, resp. 450$ za 128 GB verziu.

Zdroj: GizmoChina

Kľúčové slová
Qualcomm, YotaPhone
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Tak dvomi fotkami sa vyhyba dnešnej mánii, ale potom tresne na predný fotak (použiteľný len na váš ksicht) rovno lepší, ako na strane zadnej. Takže selfie môže byt :D Inak je tu niekto, kto vôbec nejakú Rusku techniku aj vlastni?

Myslis, ze "vac pasik, vac adidas", ked pocitas pri fotakoch len Mpx? ;)

Vlastním YotaPhone 2. Používam ho rok. Druhý displej je vážne praktická vec. Som spokojný a už sa neviem dočkať na 3 ku.

Druhy displej vnimam aj ja ako navykonu vec pri mojom HTC U Ultra. A hoci ide len o maly displej pre notifikacie, je super :)

Hlavne tá čitateľnosť na slnku je výborná. Taktiež nemusím zapínať mobil aby som mal prehľad čo sa v ňom deje :-)))

Poslať nový komentár

TOPlist