Pokračovanie Warcraftu (4) je po 13 rokoch reálnejšie. Blizzard naznačil aj SC III

, Autor: Ján Kisty

Blizzard prvýkrát naznačil možnosť Warcraftu 4, pokračovania by sa mohol dočkať aj Starcraft (3), prípadne SC II vo forme DLC.

Všetkým je jasné, že Blizzard by zarobil slušnú sumu peňazí, ak by vydal pokračovanie Warcraftu alebo Starcraftu. Hlavne druhá menovaná hra očakáva DLC, a možno to bude úplne inak a dočkáme sa úplne nového pokračovania. Blizzard totiž na Blizzcone okrem trailera na prichádzajúci film Warcraft, načrtol aj pokračovania oboch hier.

Gamespot vyspovedal vedúceho vývoja Tima Mortena, ktorý sa vyjadril v duchu: „Môžem vám povedať, že sa budeme 100% sústrediť na to, čo sme dnes ohlásili. Čo príde v budúcnosti záleží len a len od hráčov a ich spätnej väzby. Milujeme RTS, milujeme tento žáner. Univerzmum Starcraftu je úžasné a univerzum Warcraftu stále skrýva príbehy, ktoré môžeme vyrozprávať. Existuje možnosť aby sme vytvorili kompletne nové príbehy. No musíme počuť od hráčov, čo by ich skutočne „dostalo“. Ako tím medzitým dokončujeme Legacy of the Void (DLC Starcraftu II)...“

V skratke, Blizzard nevylučuje pokračovanie, je pravdepodobné, že už na pokračovaniach začal pracovať. Dôležitá je pre firmu ale spätnú väzba hráčov.

Zdroj: gamespot

 

Kľúčové slová
Blizzard, počítačové hry
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

No mam taky cudny pocit, ze skor pojde o vsade spominane HD REMAKY (mozno s neakymi addonmi ... pre doplnenie a ucelenie pribehov ?).

S netu som vycital ze by sa malo jednat o HD REMAKE : Diablo2, SC a WC3 (pripadne ine diely, resp. vsetky diely WC).

Ale co je na tom pravdy ukaze len cas (blizzard :D).

Prosím Vás, čo sú to za bludy? Novinka je vydaná 10.11.2015 - viete čo sa v ten deň stalo? Vyšiel Starcraft II Legacy of the Void, takže nič inak nebude.

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
TOPlist