Obrnený a vodotesný telefón Ulefone Armor 2 v akcii

, Autor: Anonymný používateľ

Môžete ho ponoriť do vody, prejsť po ňom autom, zmraziť ho do kocky ľadu, či ho v nej zhodiť z balkónu na siedmom poschodí, všetko vydrží a funguje ďalej. Zároveň je to nadupaný smartfón. To je, ako už jeho pancierové meno hovorí, mimoriadne odolný telefón Ulefone Armor 2, ktorý je aktuálne v akcii na Gearbest.com.

Ulefone Armor 2 je vybavený 6GB RAM pamäťou, 64GB internej pamäte, osemjadrovým procesorom Helio P25 Octa Core taktovaným na 2,6GHz a nainštalovaným operačným systémom Android 7.0. Táto zostava svižne rozhýbava obraz na jeho 5 palcovom displeji s rozlíšením 1920x1080 pixelov. Displej je pokrytý odolným Corning Gorilla Glass sklom. 

Aktuálne je v akcii, ktorá potrvá do 21. augusta za výhodnú cenu 220,06€ (259,99$). 

Mobil obsahuje aj sériu senzorov zahŕňajúcich barometer, kompas a gyroskop. Zadná kamera mobilu ponúka rozlíšenie 16.0MP, predná kamera 13.0MP. Obe kamery sú samozrejme vodotesné. Batéria mobilu má kapacitu 4700mAh. Čitačka odtlačkov prstov odomyká telefón za menej než desatinu sekundy.

Mobil je prachuodolný a vodoetesný podľa štandardu IP68. Prežije tak ponorenie do vody do hĺbky 1,5 metra na jednu hodinu. Vydrží toho naozaj veľa. 

Vo videách nižšie 

- ho mrazia do kocky ľadu a následne ho v zmrazenej kocke ľadu hádžu z balkóna z výšky 33 metrov (prežil to v pohode)

- ho používajú v bazéne ako podvodnú kameru

- prechádzajú po ňom pneumatikou auta

- zatlkajú s ním klince

Ulefone Armor 2 - akcia na Gearbest.com

Inzercia

 

Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Ani ako parodia na hardcore reklamu nie su tie prestrihane videa dobre. Ani ako rozpravka o telefone, ktoremu sa po par mesiacoch zacne rozpadat neznicitelna guma...
No nekupte to! :D

Re: Obrnený a vodotesný telefón Ulefone Armor 2 v akcii

Mas s tym osobnu skusenost?

daň 220x1,2 = 264 € , zaruka 1 rok. Skoro zadarmo :)

Poslať nový komentár

TOPlist