Myš a podložka od Razer

, Autor: MBG
Razer prichádza na trh s dvoma novinkami – bielou podložkou, a myšou s rekordným počtom programovateľných tlačidiel, a teraz pozor, v počte 17.

Razer Megasoma – tak znie názov novej hybridnej podložky, netradične bielej farby. Okrem bielej farby dozaista zaujmú i rozmery, ktoré sú 350 x 230 x 2 mm a nezahanbili by ani rohožku :-). Povrch je takisto netradičný, tvorí ho silikón, preto podložka nemá najmenší problém s rolovaním a prenášaním na LanParty. A tak tradičná ostala aspoň cena, ktorá nenesie v znamení finančnej krízy a je 50€.Druhou, a zaujímavejšou novinkou je myš Razer Naga. Tá obsahuje v ľavej časti obsluhovanej palcom až 12 programovateľných tlačidiel. Údajne ide o optimalizáciu pre MMO hráčov. Takpovediac si Razer „ukradol“ programovateľné tlačidlá z progamerských klávesníc a uložil ich pod pravý palec. Ďalšie dve programovateľné tlačidlá nájdeme pri ľavom, hlavnom tlačidle. Rozmermi je Naga taktiež trošku prerastená, podobne ako podložka Megasoma – 116 x 96 x 41,6 mm. Snímač má rozlíšenie až 5600DPI a 1000Hz Ultrapolling s časom odozvy 1ms. Tajnou zbraňou má byť softvér AddOns ktorý poskytuje neobmedzené množstvo profilov pre hry. Cena neprekvapí – 80€.
 

 


Zdroj: vr-zone.com; oficiálna stránka;


 :-D to si mozem naprogramovat aj ako mobil? ... tolko tlacitok.... mali do toho zabudovat IP telefon rovno..... mam pocit ze sa riadili heslom "viac tlacitok viac razer"..... :-P ci to sa iba bude pouzivat v buducnosti?

lacikaboss

pockaj.. zvoni mi mys... "prosim, kto vola?".. a kde sa davaju sim karty?

ja mam lachesis a uz nikdy viac razer vobec mi nesedi do ruky (je to individualne) ale tato bude moznoze viac vypuklejsia a nie ploska ako ostatne razerky (cest vynimkam)

dobre ziveny potkan, kodove oznacenie "Garfield-phone"

je to mys urcena na MMO hry, takze tam je tych tlacidiel stale malo :D

jjj ja ked hram ROMko tiez nestiham aj healovat aj bojovat bo v instancii mam heal dole tam mam 1-6 cisla dalej uz nedociahnem a bojove mam hore tam uz musim klikat mysou sakra :D a na buffy v pravom panely zas mysou :D

k0rben

Multifunkcna kalkulacka ! O_O

ide o optimalizáciu pre MMO hráčov
cize nic pre beznych netovych browserov :)
a turoc mam tiez lachcesis a nic lepsie mi zatial nepadlo do ruky ;)

Toman

"Garfield-phone" super prezivka, zlepsil si mi den, dik!

na l2 luxus, kto sa hlasi mi ju kupit? :-)

Hele,tady staci stisknout cudl a HBO zdarma......-)

@noReturn: presne nad tym som uvazoval aj ja. :D

Poslať nový komentár

TOPlist