HBO nechtiac vypustilo kľúčový 6. diel seriálu GoT!

, Autor: Ján Kisty

Najsledovanejší seriál posledného desaťročia zase prežíva ťažké chvíle. HBO v Španielsku sa podaril poriadny „fail“. Pobočka vypustila kľúčový diel série.

Game of Thrones zažíva úniky pomaly pravidelne. Potom čo unikli až 4 diely redaktorskej verzie 5. série, sa HBO rozhodlo, že ďalšie redaktorské verzie zasielať nebude. Spoločnosť je napriek tomu pravidelne terčom útokov a vydieraní. Nedávno uniklo mnoho materiálu vrátane jednej časti seriálu. Za posledný únik si môže spoločnosť sama. 6. uniknutý diel s názvom „Smrť je nepriateľ“ je kľúčový diel série ak nie celého seriálu.

Súčasný únik tak nie je žiadným spôsobom priamo spojený s únikom dát zo spoločnosti. Pri nedávnom hackerom útoku totiž unikli scenáre, skripty, telefónne čísla hercov a mnohé série chystaných seriálov.

Zdroj: torrentfreak

 

Kľúčové slová
Game of Thrones
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Jasne. Verime Mu.

Klúcový diel? No jasne.... Potvrdzuje to to, ze seriál sa meni na love story... Trocha som z toho celeho už rozčarovany...

len to natahuju , mne to pride uz davno ako mexico telenovela, ale ked si clovek pozrie komentare na topserialoch abo podobne tak vsetci su nadseny...
dejovi posun bol v prvych 2 seriach 1000 nasobne lepsi....

Sorry, ale dejový posun je v posledných sériách, a najmä siedmej podstatne vyšší ako v prvých. Práveže veľa ľudí kritizuje 7. sériu kvôli tomu, že im chýbajú vyplňovacie politické rozhovory, a je to samá akcia a hýbe sa to strašne rýchlo.

Re: HBO nechtiac vypustilo kľúčový 6. diel seriálu GoT!

Nech skape, už to nie sú žiadne seriály, ale blbé telenovely, len výprava a kulisy sú lepšie.

Poslať nový komentár

TOPlist