H440 Hyper Beast- limitovaná edícia skrinky inšpirovaná skinom z CS:GO

, Autor: Tomáš Kľučár

NZXT včera ohlásilo limitovanú edíciu ich skrinky H440 inšpirovanú skinom z CS-GO.

Skrinku H440 Hyper Beast Limited Edition vyvinuli v spolupráci s Brockom Hoferom, originálnym umelcom Hyper Beast, zúrivej beštie na jednom zo skinov zbrane M4A1-S v CS: GO. Táto veľmi limitovaná edícia bude vyrobená iba v počte kusov 1337 a ku každej skrinke bude priradený aj unikátny číslovaný odznak.

O novej skrinke sa vyjadril Johny Hou, zakladateľ a CEO NZXT, takto: „Keďže sme v srdci hráčmi, vieme, akí vášniví dokážu byť hráči v spojení s ich obľúbenými titulmi. A v ešte väčšej miere po náraste trendu úprav prvkov priamo v hre a s tým súvisiacimi vzácnymi ojedinelými skinmi. Preto sme sa rozhodli pracovať s Brockom Hoferom a pomôcť tak vytvoriť fanúšikom unikátnu skrinku z ich obľúbeného virtuálneho skinu. S H440 Hyper Beast môžete skutočne povedať, že šelma je vypustená.“.

H440 Hyper Beast bude obsahovať okrem iného unikátny dizajn, podporu vodného chladenia (240 mm, 280mm a 360 mm chladiče v prednej a hornej časti), 4x FNv2 ventilátory (3x 120mm v prednej a jeden 140mm v zadnej časti). Celokovové panely v prednej a hornej časti budú dopĺňať kovové priehradky na disk a celá šasi. O odhlučnenie sa postará 5mm hrubá vrstva izolačného materiálu, integrovaný bude hub na 8 ventilátorov a tlačidlá budú podsvietené modrými LEDkami. Celkové rozmery budú 220x512x480 mm a vážiť bude 10,16 kg. Vonkajšie výstupy budú 2x USB 3.0, 2x USB 2.0 a audio/mikrofón.

Cena Hyper Beast by podľa výrobcu NZXT mala byť 199,90€ a na európsky trh by sa mala dostať začiatkom tohto decembra.

Zdroj: TS

 

Kľúčové slová
NZXT, NZXT H440, PC skrinka, počítačové skrinky
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
TOPlist