Faraday Future škrtá svoje smelé plány

, Autor: kupcik
 
Automobilka Faraday Future nevybuduje v USA takú veľkú továreň ako pôvodne plánovala. Podobne bolo skresané aj portfólio vozidiel zo 7 modelov na dva.

Americká automobilka Faraday Future, ktorú podporuje niekoľko rôznych čínskych spoločností, oznámila výrazne škrty vo svojich smelých plánoch. Podľa najnovších správ bude severne od Las Vegas vybudovaná výrobná linka automobilov Faraday Future s oveľa menšími rozmermi, ako sa pôvodne plánovalo. Výrobná hala by sa mala rozkladať na ploche približne 60 390 metrov štvorcových, čo je podstatne menej ako pôvodných 278 710 m2.
 
 
Na jej budovaní by sa malo začať pracovať ešte v priebehu tohto roka, a predstavitelia automobilky nevylúčili jej prípadne rozšírenie v budúcnosti. Horšou správou pre prípadných záujemcov o vozidlá Faraday Future je údajné skresanie portfólia chystaných elektromobilov. Pôvodne sa hovorilo až o 7 vozidlách, no posledné správy od dvoch rôznych zdrojov s napojením na vedenie spoločnosti hovoria len o dvojici modelov.
 
Priamy konkurent pre Teslu tak nezažíva príjemné obdobie, a priebeh roku 2017 by nám mal dať jasnú odpoveď na otázku, či je automobilka Faraday Future schopná vyvinúť tlak na lídra v oblasti elektromobilov.
 
 
Kľúčové slová
elektromobily, Faraday Future
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Faraday Future škrtá svoje smelé plány

managerom vzdy ovisnu hrebienky, len ich niekto musi uviest do reality - dovtedy drizdaju same sprostosti jak ta xantipa z intelu co basnila o 10 nm co zaplavia trh na zaciatku roku 2016

obezna skrata co sa prechadza po podiu a basni svoje vyplody sa da nahradit lakho, stovky ludi co sa podielaju na technologickom vyvoji uz tazsie (https://goo.gl/0Xf8Uw)

Re: Faraday Future škrtá svoje smelé plány

kupim si to len pod podmienkou ze dotoho daju aspon 2 litrovy spalovaci motor!!! :)

Poslať nový komentár

TOPlist