EVOLVEO StrongPhone G4 je vodotesný smartfón s horčíkovým rámom

, Autor: kupcik
 
Spoločnosť EVOLVEO uvádza na trh nový, kompaktný Android LTE smartfón StrongPhone 4G. Používateľov môže zaujať pevným vnútorným ochranným rámom SolidStone.

StrongPhone 4G je kompaktný, vodotesný a odolný Android LTE smartfón, ktorý v tenkom a elegantne vyzerajúcom tele ukrýva ochranný rám SolidStone. Ten je vyrobený špeciálnou technológiou s využitím horčíka. Unikátny rám dodáva telefónu nadštandardnú mechanickú odolnosť, ktorá ho chráni pred následkami nárazov a pádov. Telefón je po stranách vybavený elegantnými kovovými výstužami tmavošedej farby. Tie sa však dajú ľahko vymeniť za bočné lišty striebornej farby, ktoré sú súčasťou balenia.
 
 
Vo vnútri smartfónu sa ukrýva nový štvorjadrový 64-bitový procesor Mediatek s taktom 1,4GHz, ktorý je založený na architektúre ARM Cortex A53. Dostatočný výkon pre špičkové aplikácie a hry poskytne GPU Mali T720. Operačná pamäť má 3GB a interné úložisko dostalo 32GB. Smartfón je dodávaný s OS Android 6.0, ktorý nie je nijak upravený a zariadeniu nechýba ani podpora 4G/LTE sietí. 5-palcový displej ponúka HD rozlíšenie a chráni ho Gorilla Glass 3.
 
Smartfón StrongPhone 4G je dostupný v sieti vybraných predajcov a internetových obchodov. Doporučená koncová cena je 314€.
 
Zdroj: TS
 
Kľúčové slová
smartfóny
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist