Elektrická kolobežka Xiaomi

, Autor: Tlačové správy

Xiaomi ponúka stále sa rozširujúci sa rad produktov. Medzi ne patrí aj skladateľná elektrická kolobežka Xiaomi M365.

Pozrime sa jej trochu na zúbok. Vyzerá dobre, detaily sú dotiahnuté, čo pri kolobežke v tejto cenovej kategórii aj očakávate. Je vybavená predným svetlom a zadným signálnym svetlom. A teraz pozor, občas jej musíte updatnuť firmware :) Cez aplikáciu v mobile si môžete kontrolovať stav batérie či prejdené kilometre. Stav batérii si môžete kontrolovať aj štvoricou LEDiek na kolobežke. Jej konštrukcia je z hliníka, aj vďaka nej váži 12,5 kg. Je vybavená batériami, ktorých nabíjanie trvá 5 a pol hodiny. Dosahuje maximálnu rýchlosť 25 km/h, bežná cestovná rýchlosť je 18 km/h. Nemala by na nej jazdiť osoba tažšia ako 100kg.

V technických parametroch kolobežky je aj dojazd 30 kilometrov. V niektorých videorecenziách na ňu namietajú, že je v skutočnosti nižší, skôr 20 km. To však závisí od terénu, štýlu jazdy a pravdaže aj od váhy cestujúceho. 80 kilogramový recenzent má asi iný dojazd než 50 kilogramová slečna :)  

Batérie môžete nabíjať jazdením na kolobežke bez motora, vďaka kinetickému obnovovaciemu systému kolobežky. Kolobežka má dvojicu bŕzd vybavených technológiou E-ABS, pre bezpečnejšie brzdenie. 

Cena bez zľavy je 444,99€, s kupónom M365EEU1 je na gearbest.com za 355,99€.

Inzercia

 

Kľúčové slová
gearbest, Xiaomi
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Elektrická kolobežka Xiaomi

Kolobežku som si kúpil za 599€ na slovenskom eshope www.e-scooter.sk, mam tam 2rocnu zaruku a servis

Re: Elektrická kolobežka Xiaomi

To fest drahy servis, si mohol mat dve :-)))

Poslať nový komentár

TOPlist