Dell prinesie nové notebooky Chromebook a Latitude, určené budú hlavne pre študentov

, Autor: kupcik
 
Spoločnosť Dell čoskoro prinesie až šesticu nových notebookov, tri z nich budú patriť do rady Latitude a zvyšné tri budú Chromebooky.

Nové Chromebooky budú zahŕňať modely Chromebook 11, konvertibilný Chromebook 11 a Chromebook 13. Cenovo budú tieto modely začínať na sume 219 amerických dolárov, čo je približne 203€. Zariadenia, ktoré budú patriť do rady Latitude budú kopírovať modely Chromebook, takže sa môžeme tešiť na uvedenie modelov Latitude 11, konvertibilný Latitude 11 a Latitude 13. Tieto zariadenia si budú môcť zákazníci zaobstarať už od $349 (približne 325€).
 
 
Medzi notebookmi rady Chromebook a Latitude bude niekoľko odlišností. Modely Latitude budú pracovať na najnovšom operačnom systéme Microsoftu, Windows 10. Latitude 11 a jeho konvertibilný brat (Latitude 11 Convertible) budú dostupné s procesormi 6. a 7. generácie Celeron a Pentium. Chromebooky 11 budú v sebe ukrývať iba 6. generáciu procesorov Celeron.
 
Latitude 13 si budú môcť zákazníci zaobstarať s procesormi 6. a 7. generácie Celeron, Pentium, Core i3 a i5. Chromebook 13 bude dostupný so 6. generáciou procesorov Celeron alebo Core i3. Ďalšie špecifikácie Dell neprezradil, no viac by sme sa mali dozvedieť po ich uvedení do predaja. To je naplánované na 7. februára 2017.
 
Zdroj: neowin
 
Kľúčové slová
Chromebook, Dell, Latitude, notebooky
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist