Apple predstaví nové iPady Pro, 128 GB iPhone SE, červený iPhone 7 a ďalší hardware

, Autor: tomasklucar

Nový hardware sa má objaviť už budúci mesiac. Môžu nové iPady znovu vznietiť záujem o Apple tablety?

Vyzerá to tak, že rok 2017 bude rušným rokom pre Apple, začínajúc marcom. Podľa správ japonskej stránky Mac Otakara cez MacRumors, uvidíme nový iPhone SE s väčším úložiskom, štyri nové iPady, červenú variantu iPhonu 7 a 7 Plus a nové náramky pre Apple Watch.

So svojou konkurencieschopnou cenou a mnohými funkciami je iPhone SE stále veľmi populárny. Pridanie 128GB verzie k už existujúcim 16GB a 64GB modelom pravdepodobne bude pre zákazníkov Apple vítaným ťahom. Obzvlášť po tom, čo sa na verejnosť dostala predpokladaná cena modelu iPhone 8/X, ktorá má byť až 1000 dolárov. Nový model SE sa má pohybovať medzi $499 a $549.

O príchode niekoľkých nových iPadov v prvej polovici tohto roka informovali viaceré zdroje. Mac Otakara verí, že to bude už budúci mesiac. Tvrdí, že Apple obnoví 9,7 palcové a 12,9 palcové Pro modely, k tomu pridá nový 10,5 palcovú Pro verziu a predstaví obnovený 7,9 palcový iPad mini 4, ktorý bude tiež niesť prívlastok Pro.

Podľa dohadov by tento najmenší nový iPad mal obsahovať 4 reproduktory, 12MP zadnú kameru s LED bleskom, Smart konektor a True Tone displej. Mal by taktiež podporovať ovládanie pomocou Apple Pencil. Naviac, všetky nové iPady Pro by v sebe mali mať 4 mikrofóny.

10,5 palcový Pro model by mal mať rovnako veľký dizajn ako 9,7 palcový model, ale edge-to-edge dizajn mu poskytne viac miesta pre obrazovku. Tento model by podľa dohadov nemal mať fyzické Home plačidlo, ale horná časť rámu by mu mala ostať, aj keď v menšej verzii poskytujúcej dostatok miesta pre prednú kameru.

Predaje iPadov v posledných rokoch stagnovali, a to hlavne kvôli malým zmenám a vylepšeniam od prvých modelov. Apple verí, že ich nové modely znova vznietia záujem o tablety.

A nakoniec, v správe sa taktiež spomína možnosť, že Apple pridá červenú farbu ku škále iPhonov 7/7 Plus, spolu s novými náramkami pre Apple Watch.

Zdroj: techspot

 

Kľúčové slová
Apple, Apple Watch, iPad, iPhone
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Skoda ze na tom iphone se aspon nezlepsia fotak.bolo by fajn

Poslať nový komentár

TOPlist