Apple predstaví nové iPady Pro, 128 GB iPhone SE, červený iPhone 7 a ďalší hardware

, Autor: Tomáš Kľučár

Nový hardware sa má objaviť už budúci mesiac. Môžu nové iPady znovu vznietiť záujem o Apple tablety?

Vyzerá to tak, že rok 2017 bude rušným rokom pre Apple, začínajúc marcom. Podľa správ japonskej stránky Mac Otakara cez MacRumors, uvidíme nový iPhone SE s väčším úložiskom, štyri nové iPady, červenú variantu iPhonu 7 a 7 Plus a nové náramky pre Apple Watch.

So svojou konkurencieschopnou cenou a mnohými funkciami je iPhone SE stále veľmi populárny. Pridanie 128GB verzie k už existujúcim 16GB a 64GB modelom pravdepodobne bude pre zákazníkov Apple vítaným ťahom. Obzvlášť po tom, čo sa na verejnosť dostala predpokladaná cena modelu iPhone 8/X, ktorá má byť až 1000 dolárov. Nový model SE sa má pohybovať medzi $499 a $549.

O príchode niekoľkých nových iPadov v prvej polovici tohto roka informovali viaceré zdroje. Mac Otakara verí, že to bude už budúci mesiac. Tvrdí, že Apple obnoví 9,7 palcové a 12,9 palcové Pro modely, k tomu pridá nový 10,5 palcovú Pro verziu a predstaví obnovený 7,9 palcový iPad mini 4, ktorý bude tiež niesť prívlastok Pro.

Podľa dohadov by tento najmenší nový iPad mal obsahovať 4 reproduktory, 12MP zadnú kameru s LED bleskom, Smart konektor a True Tone displej. Mal by taktiež podporovať ovládanie pomocou Apple Pencil. Naviac, všetky nové iPady Pro by v sebe mali mať 4 mikrofóny.

10,5 palcový Pro model by mal mať rovnako veľký dizajn ako 9,7 palcový model, ale edge-to-edge dizajn mu poskytne viac miesta pre obrazovku. Tento model by podľa dohadov nemal mať fyzické Home plačidlo, ale horná časť rámu by mu mala ostať, aj keď v menšej verzii poskytujúcej dostatok miesta pre prednú kameru.

Predaje iPadov v posledných rokoch stagnovali, a to hlavne kvôli malým zmenám a vylepšeniam od prvých modelov. Apple verí, že ich nové modely znova vznietia záujem o tablety.

A nakoniec, v správe sa taktiež spomína možnosť, že Apple pridá červenú farbu ku škále iPhonov 7/7 Plus, spolu s novými náramkami pre Apple Watch.

Zdroj: techspot

 

Kľúčové slová
Apple, Apple Watch, iPad, iPhone
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Apple predstaví nové iPady Pro, 128 GB iPhone SE, ...

Skoda ze na tom iphone se aspon nezlepsia fotak.bolo by fajn

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
TOPlist