ADATA uviedla niekoľko noviniek pre zariadenia od Apple

, Autor: Ján Kisty

ADATA predstavila niekoľko noviniek určených (a zároveň) certifikovaných pre APPLE zariadenia.

Prvým je flash disk UE710 USB 3.0 s dvoma konektormi kombinujúci rozhranie Apple Lightning a USB 3.0. Ponúka tak pohodlný prenos dát a zálohovanie medzi mobilnými iOS zariadeniami ako sú iPhone, iPad, alebo iPod Touch a počítačmi Mac alebo Windows PC. Je dodávaný s bezplatnou i-Memory aplikáciou, ktorá umožňuje správu obsahu. UE710 priamo podporuje približne 40 formátov súborov, vrátane Ultra HD 4K videa a profesionálne RAW súbory fotografií, všetky s okamžitým prístupom. K dispozícii je v snehovo-bielej a čiernej/striebornej farbe v kapacitách 32, 64 alebo 128 GB.

Ďalšou je karta i-Memory SD Card navrhnutá exkluzívne pre MacBook Air na rozšírenie úložnej kapacity. i-Memory využíva pamäťové čipy typu MLC, teda presne tie isté aké používajú najpredávanejšie SSD značky ADATA. i-Memory ponúka rýchlosti čítania/zápisu až 95 MB/s a 60 MB/s. Jej ultra tenký profil sa dokonale hodí k MacBook Air. Ponúkaná je s kapacitou až 256 GB.

Poslednou novinkou je flash disk UC350 s rozhraním USB Type-C. Najväčšou výhodou nového USB Type-C je však jeho reverzibilný konektor, ktorý garantuje intuitívne pripájanie a minimalizuje potrebu kontrolovať zarovnanie konektorov. Pre maximálne pohodlie je konektor typu C vložený do zásuvky typu A, takže sú prístupné oba konektory v jednom zariadení. UC350 podporuje štandard USB 3.1. Normovaný rýchlosti sú 100 MB/s pri čítaní a 30 MB/s pri zápise. UC350 je k dispozícii v kapacite až do 64 GB.

Zdroj: ADATA TS

 

Kľúčové slová
Adata, Apple
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: ADATA uviedla niekoľko noviniek pre zariadenia od Apple

Vyzerá to dosť sexi. Konečne niečo užitočné aj pre iPhone/iPad!

Poslať nový komentár

TOPlist