Recenzia: Extrémne výkonný herný notebook poháňaný desktopovou GTX 1070. To je MSI GT62VR

, Autor: Ján Kisty

Otestovali sme extrémne výkonný herný notebook od MSI – GT62VR 6RE DOMINATOR PRO. Jeden z prvých notebookov na trhu s plnohodnotnou desktopovou grafikou NVIDIA Pascal.

Úvod - predstavenie MSI GT62VR 6RE DOMINATOR PRO

Notebook má rozmery 390 × 266 × 39,8 milimetrov. V oblastiach chladenia má výšku 4 centimetre, ináč je výška zariadenia o niečo menšia. Váha zariadenia je až 2,94 kg, takže na nejaké dennodenné nosenie môžete rovno zabudnúť, aj keď musím povedať, že notebook prichádza vo veľmi peknom obale, ktorý má aj rúčku. Obal na mňa hneď po otvorení zapôsobil a notebook je skutočne zabalený luxusne.

Späť ale ku šasi. To je vyrobené z brúseného hliníka a pôsobí aj na dotyk príjemne. Oceňujem, že šasi nie je magnet na otlačky. Na zadnej strane monitora nájdeme svietiace logo MSI Gaming Dragon, takže v momente keď zapnete notebook bude si pýtať zrak divákov a hneď bude jasné, že v ruke máte niečo extra. Batéria je 8-článková a má 75,24 watthodín. Čo sa portov týka, nájdeme tu 3× USB 3.0, 1× USB 2.0 a jeden nový USB typ-C.

Nechýba samozrejme gigabitový ethernet, ktorý má byť optimalizovaný pre hráčov (tzv Killer Gb LAN), tomu zodpovedá aj priložený SW. O digitálny videovýstup sa stará HDMI (4K@60Hz) a DP vo verzii 1.2. Notebook prichádza s masívnym 230W adaptérom, ktorý je na prevádzku nevyhnutný, o tom potom (na spotrebu sa pozrieme neskôr). Ten sa do notebooku pripája cez atypický 4-pinový konektor, pravdepodobne ochrana, aby ste neskúšali zapájať alternatívne adaptéry.

 
 
Kľúčové slová
MSI, MSI GT62VR, nVidia
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Pridať komentár

TOPlist