Už 10 miliónov kusov Samsung Galaxy S III predaných, chystá sa Android 4.1

, Autor: Gudas

Vlajková loď Samsungu zaznamenáva výborné čísla predaja, výrobca chystá model s vyššou kapacitou pamäte a aktualizáciu na nový Android.

Ďalší top-model kórejského výrobcu Samsung zo série Galaxy môže podľa slov Shin Jong-Kyun-a, riaditeľa odvetvia mobilnej telefónie, dosiahnuť už v blízkom čase okrúhly počet predaných kusov - rovných desať miliónov. To by znamenalo denne asi 190 000 predaných Galaxy S III, pričom takýto trend by sa mal zachovať aj naďalej. Ohroziť to môže snáď len očakávané predstavenie nového iPhone od Apple.

Podľa najnovších informácií by mal už Samsung testovať najnovšiu verziu operačného systému Android 4.1 Jelly Bean jednak na Galaxy S III, ako aj na jeho predchodcovi Galaxy S II. Kedy presne bude aktualizácia dostupná zatiaľ známe nie je, predpokladá sa však okolo augusta až septembra tohto roku.

Výrobca má tiež údajne pracovať na novej verzii modelu Galaxy S III, ktorý ponesie až 64GB pamäte. Kedy a za koľko si budeme môcť takto vybavený smartfón kúpiť je momentálne nejasné, Samsung hovorí len o druhej polovici tohto roka.

 

 

 

 

Graf ceny produktu Samsung i9300 Galaxy S III 16GB poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Computerbase

Kľúčové slová
Android 4.0, Galaxy S III, Jelly Bean, Samsung
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

... HTC One X ...

no na Sensation XE uz mame 4.1....-))))

No aj na Galaxy S mame 4.1 :D Co tym pan chcel povedat?

Poslať nový komentár

TOPlist