Telekom predstavil novú rodinu produktov SmartHome

, Autor: kupcik
 
Telekom prináša 10 rokov po štarte Magio televízie úplne novú rodinu produktov s podobnými ambíciami. SmartHome zmodernizuje každú domácnosť.

Nový koncept SmartHome umožní nielen fanúšikom moderných technológií vyskúšať si výhody inteligentnej domácnosti. Bez akejkoľvek potreby počiatočných investícií môže každý zákazník získať všetko potrebné vybavenie, od inteligentných žiaroviek až po dymové senzory. SmartHome je jednoduché riešenie, ktoré sprístupňuje inovácie 21. storočia širšiemu okruhu zákazníkov. Inštalácia zariadení je navyše jednoduchá a rýchla, bez potreby ťahania káblov alebo vŕtania.
 
Každý zákazník, ktorý sa rozhodne využiť SmartHome automaticky získa základňovú stanicu, ktorá prepája všetky zariadenia a dvojicu senzorov – pohybový a dverový. Následne si môže vybrať z ponuky ďalších zariadení podľa potreby. V ponuke je dverový, pohybový alebo dymový senzor, cloudová kamera s obojsmerným audio prenosom, inteligentná zásuvka (meranie spotreby a možnosť vzdialeného zapnutia/vypnutia) a inteligentné osvetlenie (pomocou Philips Hue).
 
Na komunikáciu medzi používateľmi a zariadeniami slúži mobilná aplikácia dostupná pre smartfóny a tablety (Android a iOS), ale aj pre smart hodinky Samsung Gear S/S2 a Apple Watch. SmartHome je výborným riešením pre všetkých bez ohľadu na to, či ide o technologických nadšencov či bežných používateľov.
 
Cena SmartHome od Telekomu sa odvíja od požiadaviek zákazníka. Ten zaplatí len za tie zariadenia, o ktoré má skutočne záujem. Základňová stanica spolu so základným balíkom senzorov stojí 10,99€, k čomu sa pripočítavajú ceny jednotlivých zariadení: 
  • 0,99 eura – 4,99 eura za inteligentné osvetlenie,
  • 1,99 eura za pohybový a dverový senzor,
  • 2,99 eura za inteligentnú zásuvku a dymový senzor,
  • 4,99 eura za cloudovú kameru.

Zdroj: Telekom

 

Kľúčové slová
smart domácnosť, SmartHome, Telekom
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Ceny su jednorazovo? :) ci za mesiac :( ?

Poslať nový komentár

TOPlist