Telekom dáva na 3 dni neobmedzené dáta v mobile

, Autor: Ján Kisty

Telekom oslavuje tretí titul Petra Sagana, ktorým prepísal históriu. Telekom sa preto rozhodol pre zákazníkov pripraviť špeciálnu akciu.

Už počas leta si mohli zákazníci využiť neobmedzené dáta raz v týždni. Telekom teraz akciu na 3 dni zopakuje. „Za 3 Petrove tituly dá Telekom všetkým majiteľom paušálov Happy a Bez záväzkov neobmedzené dáta na 3 dni zadarmo.“  Aby ste mohli akciu využiť, každý deň musíte aktivovať ponuku pomocou SMS. Služba totiž Na ich aktiváciu stačí každý deň poslať SMS v tvare SAGAN na číslo 12323 a dáta sa aktivujú na 24 hodín. Po vypršaní tejto doby je možné poslať ďalšiu aktivačnú správu v rovnakom formáte. Akciu bude možné využiť od 28.9 do 30.9.2017 (do 23:59 hod.). Pre viac informácií operátor pripravil špeciálnu stránku www.telekom.sk/sagan.

Telekom pripravil k tejto akciovej ponuke aj špeciálny TV spot, ktorý sa bude vysielať od štvrtka do soboty a nájdete ho na tomto odkaze: https://youtu.be/62tHBlhiqWI

Pripomíname, že akcia platí od dnes.

Zdroj: Telekom TS

 

Kľúčové slová
Telekom
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Telekom dáva na 3 dni neobmedzené dáta v mobile

ze im neni hanba

Iste by potesili viac 3 mesiace neobmedzeny net za 3 vitazstva (alebo 3 roky za 3 vitazstva, ze) :D ale v ramci moznosti je to zaujimava ponuka.
Hoci je pravda, ze v zahranici (a to aj tu v Polsku), ma T-Mobile v ponuke za cca 25€ (v prepocte) balik s neobmedzenymi datami, takze... Co si o tom mozeme mysliet? Hmmm...

Poslať nový komentár

TOPlist