SONY oznamuje príchod PS Now a dáva zľavu na PS Plus

, Autor: Ján Kisty

Spoločnosť Sony Entertainment (SIEE) oznámila, že hráči môžu využiť novú zľavu. Možno ste zachytili, že od 1.8. došlo k zdraženiu služieb PlayStation Plus.

Nová ponuka zahŕňa 15 mesiacov hrania so službou PlayStation Plus pri zakúpení členstva na 12 mesiacov v obchode PlayStation Store. To znamená, že ušetríte 3 mesiace × 7,99€. (3-mesačné predplatné je ešte menej výhodné).    

Aktuálny ročný poplatok (12 mesiacov) vás vyjde 49,99€. Ponuka platí pre všetkých hráčov vrátane súčasných členov služby PlayStation Plus a je dostupná do utorka 29. augusta do 11.00 (SELČ) výlučne v obchode PlayStation Store.

Pripomíname, že vďaka členstvu PS Plus získavate prístup k multiplayerovému hraniu, a taktiež každý mesiac dve hry pre systém PlayStation 4. Novinkou je spoločenská hra That’s You!, ktorú je možné hrať pomocou služby PlayLink ako bonusovú hru až do 25. októbra. Okrem toho máte k dispozícií exkluzívne zľavy aj online úložisko 10 GB pre ukladanie hier.

Ak konzolu ešte nemáte, alebo plánujete nákup novej (PS4/PRO) od 18. augusta do 3. septembra 2017 získate druhý ovládač DUALSHOCK 4 zdarma v hodnote 49,99€.

Na záver malá zaujímavosť. Budúci mesiac k nám zavíta PlayStation Now.

Zdroj: SONY

 

Kľúčové slová
playstation, SONY
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist