RGB klávesnica Obins Anne Pro za dobrú cenu

, Autor: Tlačová správa

Dnes vyberáme z ponuky na Gearbest.com zaujímavú klávesnicu v predpredaji za dobrú cenu.

Bezdrôtová klávesnica Obins Anne Pro je v predpredaji na Gearbest.com za 70,30€. Klávesníca s čistým minimalitsickým dizajnom ponúka podsvietenie v RGB farbách. Batéria s kapacitou 800 mAh umožňuje približne 5 hodinové fungovanie klávesnice v závislosti od intenzity podsvietenia. 

Očakávaná životnosť je 50 miliónov klávesových úderov. Bezdrôtové pripojenie fungujúce do 10 metrov využíva Bluetooth 4.0. Klávesnica podporuje zariadenia pracujúce s nasledujúcimi operačnými systémami: Android,IOS,Linux,Mac OS,Nintendo,Windows,Windows 10,Windows 2000,Windows 2003,Windows 7,Windows 8,Windows 95,Windows 98,Windows 98SE,Windows ME,Windows NT,Windows Vista,Windows XP.

Podľa recenzií na webe, dojem z klávesnice je prémiový, pre písanie a podobné aktivity nevyžadujúce okamžitú reakciu je vhodný bezdrôtový mód, pre hranie hier je lepšie klávesnícu pripojit USB káblom. Klávesnica je hodnotená ako podarený produkt, s niekoľkými malými problémami, ktoré by bolo potrebné ešte dotiahnuť.

 
 

Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

no to urcite a hrat budem klavesami W,A,S,D. Vdaka chybajucim kurzorovym klavesam si to mozu nechat.

Re: RGB klávesnica Obins Anne Pro za dobrú cenu

nechcem rypat, ale nasiel som chyby v clanku :) napr.: "50 miliónou" by mohlo byt "50 miliónov" a v "operačnými systémami"" mali byt uvodzovky nahradene dvojbodkou :) alebo sa mylim ?

Poslať nový komentár

TOPlist