EN

Razer periférie v štýle Star Wars

Razer predstavil špeciálnu Star Wars - Stormtrooper edíciu svojich periférií. Konkrétne ide o mechanickú klávesnicu Razer BlackWidow, bezdrôtovú myš Razer Atheris a hernú podložku Razer Goliathus Extended.

„ Hviezdne vojny  sú kultúrnym fenoménom s bohatou históriou nielen v kine, ale aj v hrách,“ povedal spoluzakladateľ spoločnosti Razer a CEO Min-Liang Tan. „Sme nadšení, že môžeme spojiť svoje sily s Lucasfilmom, aby sme vytvorili túto špeciálnu kolekciu pre našich najväčších fanúšikov a priniesli dizajn najznámejších postáv zo ságy do herných periférií.

 

Razer BlackWidow Lite tichá mechanická klávesnica - Stormtrooper Edition

USD $ 99.99 / € 109,99 MSRP

BlackWidow Lite prichádza s mechanickými prepínačmi Razer Orange - navrhnutými pre hranie hier, s tichými a hmatovými prepínačmi pre diskrétnu prácu. So zabudovanými O-krúžkami a individuálne podsvietenými klávesmi ( s reálnym bielym podsvietením), je možné klávesnicu prispôsobiť tak, aby bola tichšia a jasnejšia a aby vyhovovala vašim požiadavkám.

 

Bezdrôtová myš Razer Atheris - Stormtroop er Edition

USD $ 59.99 / € 69.99 MSRP

Razer Atheris je vrecková bezdrôtová myš navrhnutá s perfektnou stabilitou signálu pre viac ako 300 hodín nepretržitého používania (cez 2,4 GHz bezdrôtové alebo Bluetooth pripojenie).  Celú hornú časť pokrýva ikonická helma Stormtrooper vojaka.

 

Goliathus Extended Gaming Mouse Mat - Stormtrooper Edition

USD $ 34.99 / € 39.99 MSRP

Najpredávanejšia podložka pod myš značky Goliathus - Razer - poskytuje rýchlosť a precíznosť vďaka svojmu povrchu, ktorý je optimalizovaný pre všetky myši a senzory. Podložka ma protišmykové-prešité boky a protišmykovú spodnú stranu.

Zdroj: RAZER

Pridať nový komentár
TOPlist