Raijintek, nový bojovník na trhu

, Autor: Ivan Jarembák

Trh s chladičmi a príslušenstvom nám spestrí nový výrobca menom Raijintek. Tvorí ho tím Xigmatek a Cooler Master. 

Caseking GmbH - hlavný distribútor produktov Raijintek, teda predstavuje svoje prvé tri, high-end CPU chladiče s názvom Aidos, Themis a Ereboss.

Začneme najmenším z rodiny, a tým je Aidos. Ide o kompaktný chladič. Jeho telo je osadené 92mm ventilátorom a samotné teleso chladiča tvorí štvorica 6mm hrubých heat-pipe trubíc. Tie majú množstvo patentovaných technológií, ako napríklad technológiu priameho dotyku s CPU (CDC) alebo patentovanú spájkovaciu metódu pre zlepšenie vlastností heat-pipe trubíc. Odporúčaná maloobchodná cena pre Aidos je 16,90 € vrátane DPH.

Druhý z rodiny dostal názov Themis. Je veľmi podobný Aidosu, no disponuje väčším telom. Je osadený až so 120mm ventilátorom. Chladič taktiež využíva rovnaké patentované technológie. Má síce o jednu heat-pipe trubicu menej, no ich hrúbka je až 8mm. Maloobchodná cena tohto chladiča je 23,90 € vrátane DPH.

Z trojice najväčší Ereboss je doslova "boss". Má masívne hliníkové telo, ktoré tvorí 6 heat-pipe trubíc. Rebrá pasívu majú patentovanú technológiu pre čo najlepší odvod tepla z tela chladiča. O vánok sa stará 140mm ventilátor s hrúbkou len 13mm pre kompaktnejšie rozmery. Odporúčaná maloobchodná cena pre "bossa" je 34,90 € vrátane DPH.

 

Kľúčové slová
Caseking, chladiče, Cooler Master, Raijintek
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
TOPlist