Pôvodný Carmageddon bude aj pre iPad, iPhone a Android!

, Autor: Gudas

Programátori zo Stainlessmajú už skoro hotový port hry Carmageddon pre Apple iOS a Android zariadenia, počas prvých 24 hodín bude zadarmo.

Staršie ročníky si určite spomenú na nesmierne krvavú, ale aj veľmi zábavnú hernú pecku s názvom Carmageddon. V roku 1997 vtrhli automobilové preteky s bonusmi za efektné prechádzanie chodcov na naše nadupané 300MHz Celerony, v niektorých krajinách bola hra kvôli násilnostiam dokonca úplne zakázaná.
Tvorcovia hry zo štúdia Stainless majú pre nás všetkých výbornú správu - ešte pred vydaním očakávaného pokračovania Carmageddon: Reincarnation bude dostupná špeciálne upravená verzia pôvodného, prvého Carmageddonu pre Apple iPod Touch, iPad, iPhone a zariadenia s Android operačným systémom!

Aplikácia bude dostupná na App Store a Google Play internetových obchodoch, počas prvých 24-hodín dokonca úplne bezplatne. Presnejší dátum zatiaľ oznámený nebol, hovorí sa však o lete.

Okrem možnosti ovládania dotykom ponúkne Carmageddon pre mobilné zariadenia aj možnosť využiť polohové senzory. Svoje "úspechy" v zabíjaní chodcov vo veľkých rýchlostiach si budeme môcť aj zaznamenať na video a cez integrovanú funkciu aj priamo nahrať na videoportál YouTube.

Že sú práce na hre takmer ukončené dokazuje aj dvojminútové video:

 

Kľúčové slová
hry, počítačové hry
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Dufam ze pojde aj na armv6, to by som si potom kupil :)

tak toto si kupim aj ked na rozky nebudem mat :D

Poslať nový komentár

TOPlist