Orange prináša Rodinný bezpečnostný balík, koľko stojí a koho ochráni?

, Autor: kupcik
 
Zákazníci Orangeu sa už nemusia obávať nebezpečenstiev, ktoré na nich číhajú v digitálnom svete. Operátor prináša Rodinný bezpečnostný balík.

Zákazníci operátora Orange môžu využiť novú službu, ktorá im na internete pomôže ochrániť celú rodinu. Nemusia sa tak viac obávať hrozieb, ktoré im a ich deťom môže priniesť online svet a smelo sa môžu pustiť do bezpečného surfovania na svojich smartfónoch, tabletoch alebo počítačoch. Rodinný bezpečnostný balík, ktorý ochráni až 4 zariadenia, slúži na komplexnú ochranu PC a mobilných zariadení pred vírusmi, škodlivým softvérom a útokmi hackerov.
 
Zdroj: Orange
 
Zároveň prináša rodičom aj možnosť ochrániť deti pred ďalšími nástrahami. Súčasťou bezpečnostného balíka je softvér ESET SmartSecurity, ESET Mobile Security a takisto aj produkt ESET Parental Control. Dobrou správou pre všetkých používateľov je, že využívanie mobilných dát v rámci mobilných aplikácií Mobile Security Orange Edícia a ESET Parental Control je pre zákazníkov Orangeu bezplatné, a spotrebované dáta sa im neodrátavajú z paušálu, resp. z predplateného objemu.
 
Zákazníci si nemusia Rodinný bezpečnostný balík predplatiť na 18 mesiacov, získať ho môžu aj bez viazanosti za mesačný poplatok 4,5€. Všetci zákazníci, ktorí si Rodinný bezpečnostný balík zakúpia do 31. januára 2017 budú navyše zaradení do žrebovania o 10 smartfónov iPhone SE 16GB, ktoré získajú od operátora.
 
Kľúčové slová
ESET, mobilní operátori, Orange
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

len pre porovnanie tejto super akcie, eset mobile security pouzivam od zaciatku ako mam android a naposledy som platil v januari 2016 5€. Na cely rok.

Poslať nový komentár

TOPlist