Nový iPhone bude predstavený 12. septembra

, Autor: Gudas

Viacero zdrojov nezávisle od seba hlási ako dátum predstavenia nového smartfónu od Apple 12. september.

Portál venujúci sa zariadeniam od spločnosti Apple - iMore, ako aj iné médiá (New York Times, All Things D) potvrdzujú jeden dátum - 12. september. Vtedy by sa mala konať akcia, na ktorej bude predstavený nový iPhone smartfón, iMore spomína aj toľko diskutovaný iPad mini. Do prvého predaja by sa mali novinky dostať o pár dní neskôr, 21. septembra.

Pre nový iPhone sa predpokladá nasadenie väčšieho displeja s novou technológiou dotykového ovládania, ktorá bude integrovaná priamo do displeja. To by malo priniesť menšiu hrúbku zariadenia. iPhone 5 zrejme dostane aj nový dátový konektor.

iPad mini, ako konkurencia pre populárny Amazon Kindle Fire a rýchlo sa predávajúci Google Nexus 7, má mať 7,85 palcový displej s rozlíšením 1024x768.

V uplynulých dňoch sa tiež na internete objavili nové fotografie pripravovaného smartfónu. Japonská firma získala rôzne súčasti ako náhradné diely a z nich postavila nefunkčný model iPhone 5. Ten korešponduje s dávnejšie uniknutými fotografiami a okrem 4" displeja ukazuje aj nový konektor či presunutý konektor pre slúchadlá. Zrejmý je aj veľmi malý posun v dizajne zariadenia oproti súčasnej generácii (iPhone 4S).

 

 

Kľúčové slová
Apple, iPad Mini, iPhone
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Nový iPhone bude predstavený 12. septembra

No je to to iste ako 4S ja som skor cakal ze pojdu k niecomu takemuto http://1.bp.blogspot.com/-5K7De7nhMyE/T_iESD5TYAI/AAAAAAAABhI/IFoYGbOKHE... a je velka skoda ze samsung nevydal taky S3 ako je na tom obrazku. Myslim ze je uz cas aby display bol az po okraj telefonu. Tu je zasa nieco podobne ale od apple http://www.geeky-gadgets.com/wp-content/uploads/2011/08/iphone-5-concept...

Poslať nový komentár

TOPlist