Nové zariadenie Nvidia SHIELD TV je od včera dostupné aj v ČR

, Autor: Rastislav Kupčík
 
Nvidia SHIELD TV je najpokročilejšie zariadenie pre streamovanie, a od včerajška je dostupné pre všetkých.

Nvidia SHIELD TV je maximálne otvorená platforma pre streamovanie mediálneho obsahu, a je postavená na najlepších grafických technológiách. Zariadenie ponúka najlepšie možné zážitky v oblasti streamovania, hrania a umelej inteligencie. Dobrou správou je aj skutočnosť, že Nvidia prináša SHIELD Experience Upgrade 5.0 do všetkých SHIELD TV zariadení, a to vrátane aktualizácie na Android 7.0.
 
 
Nvidia SHIELD TV prichádza v novom dizajne a priamo v balení sa nachádza aj diaľkový ovládač a herný gamepad. Nový model je oproti svojmu predchodcovi navyše až o 40% menší. Nové zariadenie SHIELD TV ponúka tie najlepšie vizuálne zážitky s podporou 4K a HDR. Takisto poskytuje až 3x vyšší výkon oproti iným streamovacím zariadeniam na trhu. Široká a maximálne otvorená knižnica v 4K rozlíšení má podporu služieb ako napríklad Netflix, YouTube alebo Google Play Movies.
 
 
Pomocou SHIELD TV si používatelia vychutnajú aj tisícky hier, a onedlho pribudnú tituly ako The Division, Far Cry Primal, Watch Dogs 2, Assassin’s Creed Syndicate alebo For Honor. V najbližších mesiacoch dostane SHIELD TV aj nové funkcie, ktoré rozšíria schopnosti v oblasti umelej inteligencie a domácej zábavy. Patria medzi ne Google Assistant, plnen integrovaná technológia SmartThings Hub alebo mikrofón Nvidia SPOT.
 
 
Zariadenie SHIELD TV je od včerajška dostupné v ČR a predáva sa za cenu 5 999 Kč (približne 222€). SHIELD Pro bude dostupný od 30. januára, a ponúkne 500GB disk, herný a diaľkový ovládač s prípojkou na headset za cenu 8 999 Kč (cca 333€). Ovládače sa budú dať zakúpiť aj samostatne, herný bude stáť 1 899 Kč (cca 70€), diaľkový 1 699 Kč (cca 63€).
 
Zdroj: Nvidia TS
 
Kľúčové slová
nVidia
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
TOPlist