Nedarí sa vám získať grafickú kartu? Teraz máte šancu VYHRAŤ RTX 3090!

NVIDIA chystá svoju nadchádzajúcu konferenciu o GPU technológiách GPU Technology Conference (GTC) 2021. Ľudí chce nalákať aj prostredníctvom lovu na poklady. Táto súťaž platí pre USA, Európsku úniu a Veľkú Britániu, pričom medzi výhrami je okrem iného niekoľko grafických kariet RTX 3090. Pre obyvateľov USA je prvou cenou RTX A6000, pre Európsku úniu a Veľkú Britániu je to RTX 3090.

Prvé indície spoločnosť skryla vo videu, ktorým propaguje konferenciu GTC 2021. Ďalšie však bude možné nájsť počas samotnej konferencie. V propagačnom videu konferencie GTC 2021 sa nachádzajú blikajúce žiarovky pospájané do vzoru neurónovej siete. Neurónová sieť naznačuje, že bude konferencia zameraná prevažne na umelú inteligenciu (AI), zatiaľ čo blikajúce žiarovky predstavujú kód v Morseovej abecede, ktorý bol prvou z indícií.

Morseov kód skrýval webovú stránku, ktorou spoločnosť NVIDIA blahoželá každému, kto sa na ňu dostal slovami: „Objavili ste náš prvý skrytý poklad. Radi odmeňujeme zvedavé mysle. V pondelok 12. apríla (8:30 tichomorského času) sa spustí konferencia NVIDIA GTC a mysleli sme si, že si užijeme trochu zábavy pridaním niekoľkých ,Veľkonočných vajíčok.‘ Toto sú indície a skryté poklady na objavenie pre tých, ktorí majú orlí zrak.“ Spoločnosť ďalej uvádza, že je potrebné pozorne sledovať a v prípade nájdenia niečoho neobvyklého to s podrobnosťami oznámiť spoločnosti NVIDIA prostredníctvom platformy Twitter. „Tweetujte skryté poklady, ktoré nájdete, (a časovú značku, kde ste ich našli v hlavnej poznámke) do @NVIDIAGTC a použite hashtag #GTCTreasure. Budeme sledovať vaše odpovede a udelíme niekoľko vytúžených vecí (napríklad GeForce RTX 3090!) vybraným víťazom, ktorí nájdu aspoň jeden z našich najlepších skrytých pokladov.“

Na skrytej webovej stránke spoločnosť tiež uvádza, že sa máme „znovu pozrieť na vizuál“, ktorý nás na web priviedol. To znamená, že v propagačnom videu nie je Morseov kód jedinou skrytou indíciou. Šanca na výhru grafickej karty je v súčasnosti možno vyššia ako dostupnosť grafických kariet v obchodoch. Tak čo, idete do toho? 😉


Prečítajte si tiež: Oživila NVIDIA výrobu modelu GTX 1080 Ti?


 

Zdroje: YouTube, NVIDIA, Twitter, Twitter

Pridať nový komentár
TOPlist