Najlacnejší fitnes náramok aký môžete nájsť

, Autor: Tlačová správa

ID107 je skutočne najlacnejší fitnes náramok, ktorý sme dokázali nájsť. Ak nájdete lacnejší, dajte nám vedieť v diskusii pod článkom ;)

ID107 sú inteligentné hodinky s fitnes funkciami, ktoré sú na gearbest.com v predaji za 12,45€ (s kupónom TSEID107 ešte o trochu lacnejšie). Náramok meria pulz a počet prejdených ktokov. Okrem pulzometru, a pedometra, funguje ako monitor spánku (sleep monitor), podobne ako ostatné fit náramky. Upozorňuje na prichádzajúce hovory a ukazuje notifikácie z aplikácii, ktoré si vyberiete. Ďalšou z funkcií je ovládanie vzdialenej kamery, napríklad tej na mobile. Kapacita batérie je 70mAh čo umožní náramku fungovať v stand-by móde 7 dni, nabíjací čas je približne 60 minút. Náramok je vymeniteľný a dostupný vo viacerých farbách, pozor, cena 12,45€ je za čiernu verziu, oranžová a fialová sú trochu drahšie.

Napriek tomu, že je tento náramok tak lacný, jeho recenzie na internete sú pozitívne.

 

Ak chcete mať na fit náramku okrem merania pulzu aj meranie krvného tlaku a hladiny kyslíka v krvi a stále chcete náramok za rozumnú cenu, tak odporúčame zvoliť náramok X9 Plus. Ten je na gearbest.com v ponuke za 15,12€ (s kupónom TSEX9Plus o trošku lacnejšie). Náramok je vybavený OLED displejom s rozlíšením 128x64 pixelov. Ponúka aj ostatné bežné funkcie ako pedometer a monitor spánku. Batéria s kapacitou 105mAh sa nabije za približne 90 minút a poskytne náramku dostatok energie na 20 dní v stand-by móde.

Opäť, aj pre X9 Plus nájdete prevažne pozitívne video recenzie.

Inzercia

 

Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

ID107 som kupoval 2ks a zatial idu cca pol roka bez problemu. Zakladna aplikacia je taky priemer.

Je to xiaomi fitness naramok a okopirovany!!

Xiaomi Mi Band 2 s rovnakymi funkciami mi vydrzi cca 40dni na 1 nabitie. Toto je pre mna dolezitejsie ako usetrenych 5-10 eur :)

Ale nemá meranie tlaku

Poslať nový komentár

TOPlist