Magio Sat prináša nové HD programy bez zmeny cien

, Autor: kupcik
 
Telekom a DIGI na satelitnej platforme zaradia do programovej ponuky niekoľko nových kanálov, ktoré môžu zákazníci sledovať bez zmeny cien. Do ponuky pribudne aj pätica hlavných staníc v HD rozlíšení.

Od 1. februára príde k niekoľkým programovým zmenám, z ktorých sa budú radovať zákazníci Magio Sat a DIGI. Získajú totiž až 5 nových staníc v HD kvalite, a vo vysokom rozlíšení si budú môcť vychutnávať kanály Doma, Dajto, Wau, Plus a JOJ Cinema. Všetky tieto novinky budú dostupné automaticky starým aj novým zákazníkom, a čo je dôležité, nastanú bez zmeny cien mesačných poplatkov. V ponuke Magio Sat tak diváci nájdu až 28 kanálov v HD kvalite, v DIGI celkovo 26 HD kanálov.
 
"Som rád, že sa nám spoločne s našou materskou spoločnosťou Slovak Telekom podarilo opäť vylepšiť našu ponuku satelitnej televízie. Za nezmenenú cenu ponúkame viac HD kanálov už v základnom balíku, čo potvrdzuje našu dlhodobú stratégiu neustále prinášať vyššiu hodnotu a relevanciu pre koncového zákazníka," uviedol riaditeľ marketingu a predaja DIGI Slovakia Roman Vavrík.
 
„Telekom tradične prináša exkluzívny rodinný a športový obsah. Zákazníci v našej ponuke nájdu špeciálny obsah od ŤUKI TV s obľúbenými detskými formátmi ako Máša a medveď či novými sériami Pesničkového Neposlušníka Mira Jaroša. Na kanáloch Digi Sport zákazníkom vieme ponúknuť prémiový obsah v podobe anglickej a španielskej futbalovej ligy, či Ligy majstrov. Rozšírenie ponuky o hlavné kanály v HD a nedávne predstavenie Archívu pre satelitných zákazníkov predstavuje ďalšie zásadné posilnenie kvality a atraktivity našich televíznych služieb,“ uviedol manažér vývoja televíznych služieb Telekomu Andrej Miklánek.
 
Zákazníci Telekomu a DIGI budú môcť od nového mesiaca sledovať aj stanice Nova International a Prima Plus, ktoré budú dostupné už v základných balíkoch. Zároveň sa rozšíril aj ponuka maďarských kanálov o žiadaný športový kanál M4 Sport, ktorý si zákazníci Magio Sat i DIGI nájdu vo svojich rozšírených maďarských balíkoch. Súčasnú ponuku hudobných kanálov zase doplnila česká hudobná stanica Óčko. Zákazníci Magio Sat ho nájdu v balíku M, zákazníci DIGI v balíku Štandard.
 
Zdroj: Telekom
 
Kľúčové slová
Telekom
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist