Magio GO TV Box v predaji, koľko stojí a čo umožňuje?

, Autor: kupcik
 
Telekom odštartoval predaj ďalšej technologickej novinky. Do ponuky pribudol kompaktný TV Box pre mobilnú televíziu Magio GO.

Prenosný Magio GO TV Box umožňuje sledovať mobilnú televíziu Magio GO kedykoľvek a kdekoľvek na veľkej obrazovke bez náročnej inštalácie. Jediné, čo zákazník potrebuje, je internetové pripojenie cez kábel alebo WiFi (aj od iného poskytovateľa) a existujúci alebo nový účet Magio GO. Služba je zaujímavým riešením do podnájmov, na internát, chatu alebo pre ďalšie televízory v domácnosti.
 
Ponuka Magio GO TV Boxu sa odvíja od aktivovanej služby Magio Go. Tá ponúka až do 50 televíznych kanálov, 7-dňový archív až 20 kanálov, nahrávky v rámci jedného účtu dostupné na viacerých zariadeniach, zastavenie a pretočenie obrazu, a takisto aj prehľadného programového sprievodcu.
 
 
Základný variant Magio GO ponúka 12 kanálov: Jednotka, Dvojka, Markíza, Doma, Dajto, TV JOJ, Plus, TA3, Wau, ČT 1, ČT 2 a ČT 24. Rozšírený variant Magio GO Premium až 50 kanálov (celý zoznam dostupný na stránkach telekom.sk). Zákazníci Magio televízie cez kábel alebo satelit majú zadarmo dostupné TV kanály, ktoré majú aktivované v rámci programových balíčkov na Magio Televízii.
 
Cena sa skladá z dvoch častí: poplatku za hardvér a za službu Magio GO. Magio GO TV Box je dostupný za jednorazový poplatok 69,99€ alebo za mesačný poplatok v hardvérovej ponuke Chytrého balíka. Ak si zákazník vyberie akúkoľvek pevnú službu alebo ich kombináciu v rámci Chytrého balíka, môže si vziať Magio GO TV Box za jednorazový poplatok 1€ a mesačný doplatok 3€.
 
Zákazníci Magio televízie cez kábel alebo satelit môžu využiť svoj bezplatný účet Magio GO a okrem hardvéru tak nezaplatia nič navyše. Samostatne je služba Magio GO dostupná za 3,99€ mesačne pri variante s 12-timi kanálmi, resp. 5,99€ mesačne za variant s 50 televíznymi stanicami. Každý prístup je možné využiť súčasne až na troch zariadeniach (smartfón, tablet, počítač) s operačným systémom Android od verzie 4.0 alebo iOS od verzie 9.0. Zároveň je možné rovnaký prístup služby Magio GO využiť aj na Magio GO TV Box ako na štvrtom dostupnom zariadení. 
 
Zdroj: Telekom
 
Kľúčové slová
Telekom
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist