EN

Logitech G uvádza novú myš z radu Prodigy

 
Spoločnosť Logitech predstavuje novú hernú myš, ktorej celý názov znie Logitech G203 Prodigy Gaming Mouse. Navrhnutá bola tak, aby rozšírila možnosti hrania na počítačoch.

Nová herná myš G203 Prodigy poskytuje pohodlie aj pri dlhom hraní vďaka odľahčenému ergonomickému dizajnu. Myš komunikuje s počítačom rýchlosťou až 1000 hlásení za sekundu, čo je 8-krát rýchlejšie než komunikujú bežné myši. Ak používateľ pohne alebo klikne s novou myšou, odozva na obrazovke je prakticky okamžitá. Myš má kvalitné odpruženie tlačidiel, ktoré pomáhajú aby ľavé aj pravé tlačidlo bolo okamžite pripravené na opätovné kliknutie. Znižuje sa tak sila potrebná na klikanie.
 
 
Tvar myši G203 je inšpirovaný čistými líniami a jednoduchou konštrukciou legendárnej myši Logitech G100S. Logitech G203 je vybavená novým senzorom a disponuje rozlíšením 200 až 6000 DPI. Poskytuje tak vynikajúcu presnosť, rýchlosť snímania a konzistenciu. 
 
 
Myš je možné začať používať ihneď po vybalení, alebo ju nastaviť pomocou Logitech Gaming Software (LGS), čím zákazník získa prístup k viac ako 300 herným profilom a inteligentnému podsvieteniu, ktoré reaguje na herné akcie. Na výber je 16,8 miliónov farieb v rôznych úrovniach jasu, ktoré si používateľ môže prispôsobiť podľa svojho štýlu alebo prostredia. 
 
 
Pomocou LGS sa dá nakonfigurovať až 6 tlačidiel, ktoré zjednodušia herné akcie. Rovnako je na výber zo 4 nastavení citlivosti DPI, medzi ktorými sa dá počas hrania prepínať. Všetky nastavenia sa ukladajú priamo do pamäte myši, takže sa dajú neskôr ľahko použiť na akomkoľvek počítači.
 
Očakáva sa, že herná myš Logitech G203 Prodigy bude v Európe k dispozícii u vybraných partnerov od januára 2017. Cena by sa mala pohybovať na úrovni 39,99€.
 
Zdroj: TS Logitech
 
Pridať nový komentár
TOPlist